Opublikowano

Odmiana Amnesia Stworzona Przez Skunk Mana

genetyki oraz odmiany i hybrydy amnesi

Amnesia to hybryda, w której dominuje sativa, a która oferuje potężny haj. Pochodzi z Kalifornii, z lat 70-tych. Po tym czasie została przywieziona do Holandii przez Skunk Mana i przekazana komercyjnym plantatorom w celu wprowadzenia na rynek. W tamtych czasach była niezwykle popularna i nadal jest postrzegana jako jeden z ulubieńców w wielu holenderskich kawiarniach.

Nie Bez Powodu Jej Nazwa to Amnesia

Amnesia znana jest z niesamowicie mocnych i wystrzałowych doświadczeń umysłowych, już kilka buchów jest w stanie wysłać cię w kosmos. Stosowanie odmiany z umiarem jest idealnym sposobem na relaks i odpoczynek z przyjaciółmi i sprawi, że będziesz bardziej rozmowny i towarzyski. Natomiast nadmiar jest w stanie całkowicie wyłączyć twój umysł. Nie bez powodu jej nazwa to Amnesia – jeśli nie jest traktowana z szacunkiem, z pewnością sprawi, że doświadczysz amnezji i nie będziesz świadom tego co działo się w ciągu ostatnich kilku godzin. Amnesia oraz odmiany od niej pochodzące doskonale sprawdzają się w leczeniu stresu, stanów lękowych, niepokoju, bezsenności. Nie ma zbyt wielu problemów, z którymi ta odmiana nie jest sobie w stanie poradzić.

Uprawa, Hodowla Odmiany Amnesia

Amnesia daje również świetne plony. Jest to cecha, nad którą mocno pracowali hodowcy, a która teraz jest obecna wśród wielu jej hybryd – Amnesia jest doskonałym przykładem odmiany, która wie jak udźwignąć ciężar swoich owoców. Ogólnie, średnia wydajność wynosi 150-200g na roślinę lub 600g na metr kwadratowy indoor w pomieszczeniu ze światłem o mocy 600W. Jeśli uprawia się ją outdoor, ale tylko w ciepłych strefach naszego globu, rośliny dają średnio około 200g/roślina, w zależności od warunków pogodowych. Należy zauważyć, że odmiana może być bardzo wrażliwa jeśli chodzi o uprawę outdoor i wymaga szczególnej uwagi i klimatu. Należy chronić ją przed szkodnikami oraz odpowiednio nawadniać. Rośliny rosną średnio wysokie, często osiągając 1,2m. Posiadają długie i zaskakująco szerokie liście oraz żywy, zielony odcień który wręcz oświetla pokój uprawy. Amnesia dobrze rośnie zarówno w glebie jak i przy ustawieniach hydroponicznych. Dobrze współpracuje z metodami takimi jak Sea-of-Green oraz Screen-of-Green. Jedyną wadą tej odmiany jest długi czas kwitnienia. Możesz oczekiwać, że czas ten wynosił będzie nawet cztery miesiące. Często reguła ta obejmuje także odmiany, które zostały stworzone przy pomocy Amnesi, o ile nie były specjalnie zmieszane z innymi odmianami, aby rosły szybciej. Jednak nie powinno cię to specjalnie odstraszyć. Wyniki są zdecydowanie warte oczekiwania. Podobnie jak wszystko, co jest w życiu coś warte, dostajesz tyle ile pracy w to wkładasz – i jeśli włożysz odpowiedni wysiłek w uprawę tej odmiany, otrzymasz w zamian ogromne nagrody.

Amnesia Dla Prawdziwych Koneserów

Smak Amnesi jest nie z tego świata. Dym jest ciężki i mocno uderza w gardło, jest to zdecydowanie odmiana, która jest kierowana do prawdziwych koneserów, a o której nie zapomnisz przez naprawdę długi czas. Amnesia, będąc hybrydą w której dominuje sativa, wykazuje wiele efektów fizycznych, których zresztą możesz się spodziewać. Wszystkie te szlachetne cechy sprawiają, że Amnesia jest świetnym wyborem dla hodowców. Jest to zdecydowanie jedna z odmian dla koneserów lub dla każdego, kto z przyjemnością jest w stanie czekać na coś naprawdę wyjątkowego. Amnesia to jedna z odmian z najwyższej półki. Jest ona naprawdę warta wysiłku.

Różne Nasiona Marihuany Amnesi

Wiele z jej cech można odkryć w masie wyselekcjonowanych odmian z genetyką Amnesi. Producent Royal Queen Seeds posiada jedna z najlepszych selekcji pod nazwą Amnesia Haze. Również doskonały przykład mocy Amnesi można znaleźć w Amnesia Haze XL od Zambeza Seeds oraz w Amnesia Ak od Akseeds. Są to mocne hybrydy, które posiadają zarówno efekty psychodeliczne jak i dają obfite plony. Są to mieszanki odpowiednich odmian, które w złożeniu producentów mają przyśpieszyć ich czas kwitnienia zachowując wszystkie cechy oryginalnej Amnesi.

W naszym sklepie z nasionami konopi dostaniesz różne odmiany i hybrydy Amnesi od różnych producentów nasion marihuany.

Oceń
[Głosów: 7 Ocena: 5]