Regulamin Sprzedaży Nasion Konopi Sklepu THC-THC

Część 1 Regulaminu – Informacje:
Właścicielem sklepu z nasionami konopi THC-THC.COM jest POWIEW ES z siedzibą pod adresem: C/ Diamante 5, Bajo 0.3, 03189 Orihuela Costa, (Alicante) Hiszpania, gdzie znajduje się również nasze Biuro Obsługi Klienta. Firma POWIEW Polska zajmuje się wyłącznie pakowaniem oraz wysyłaniem paczek w Polsce i nie jest właścicielem sklepu.

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA! Jako użytkownik tej strony internetowej oświadczasz, że masz ukończone 18 lat.

Produkty, nasiona marihuany, czy inaczej nasiona konopi indyjskich z tego sklepu internetowego są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie, które weszły na tą stronę, powinny ją natychmiast opuścić, a rodzice osób niepełnoletnich dla uniknięcia z nami konfliktu, powinni zablokować dostęp dla swoich dzieci do stron tego typu jak nasza. Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji narkotycznych, THC. Dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów, w tym też Polsce, jest całkowicie legalne. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce. I są świadomi że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Przeczytaj poniżej do jakich celów w Polsce i w krajach o podobnym prawie, możesz wykorzystać nasiona konopi indyjskich z naszego sklepu.

Zastosowanie Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich w Polsce

Do jakich celów możesz kupić nasiona marihuany, nasiona konopi w naszym sklepie?
UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!

Co można robić z nasionami konopi w takim kraju z takim prawem jak Polska. Można je po prostu kolekcjonować, zbierać. Dlatego też producenci nasion marihuany prześcigają się w coraz to ładniejszych, kolorowych opakowaniach. Każda odmiana konopi i producent mają swoje indywidualne opakowania. No cóż właśnie dlatego można je zbierać, tworząc ładnie wyglądające kolekcje. Znaczki pocztowe też mają inne przeznaczenie niż kolekcjonowanie ich, a mimo to z racji, że są różne i ładne, są zbierane w celach kolekcjonerskich. Czemu miałoby być inaczej z kolekcjonowaniem nasion marihuany?

Zbieranie nasion konopi może mieć jeszcze inne przeznaczenie. Mianowicie, można je zbierać w celu zachowania genetyki poszczególnych odmian konopi indyjskich, ponieważ te genetyki często przemijają i to bezpowrotnie. Dzieje się tak, gdyż odmiany marihuany są ciągle krzyżowane między sobą i stabilizowane przez kilka lat, po czym na rzecz innych odmian są ponownie krzyżowane. Tak właśnie powstają nowe odmiany konopi indyjskich, które później po prostu potrafią przeminąć, a na ich miejsce powstają nowe. Kupując i przechowując w kolekcji nasiona marihuany danej odmiany marihuany, zachowujemy jej genetykę, która dzięki temu nie przeminie.

Nasionami konopi można również karmić papugi i inne ptaki.

Uprawa konopi na terenie Polski i niektórych krajów jest zabroniona. Nasz sklep sprzedaje nasiona marihuany na terenie Polski i krajów zabraniających uprawę konopi indyjskich, wyłącznie do celów kolekcjonerskich lub też jako pokarm dla papug i innych ptaków. Nie namawiamy, nie zachęcamy do uprawy konopi, ani nie doradzamy jak uprawiać konopie oraz nie zachęcamy do zażywania marihuany. Nie odpowiadamy za wykorzystanie nasion konopi przez klientów naszego sklepu w sposób niezgodny z prawem.

Po wejściu na stronę wrzuca się nasiona marihuany do „koszyka” i zamawia. Każdy klient, aby zamówić u nas nasiona konopi, musi się zapoznać z Regulaminem i go zaakceptować. Jeśli go nie zaakceptuje, to system sklepu internetowego nie przejdzie do następnego kroku i zamówienie nie zostanie przez nas przyjęte.

Nasz sklep internetowy jest sklepem globalnym, a jego oferta skierowana jest nie tylko na całą Unię Europejską, ale i też poza jej obszary. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien zapoznać się ze stanem prawnym kraju, w którym się znajduje, i go przestrzegać.

THC-THC.COM za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta w Hiszpanii sprzedaje nasiona marihuany na terenie Polski wyłącznie przez internet. Nasi klienci to osoby anonimowe, których nie znamy i z którymi nie spotykamy się osobiście. Dlatego też nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Część 2 Regulaminu – Przechowywanie Danych:
Nasza firma nie gromadzi danych, gdyż nie mamy takiej potrzeby. Przechowujemy dane tylko w krótkim czasie na potrzeby realizacji wysyłki, ale w tym krótkim okresie dane są zabezpieczone na dysku szyfrowanym taką metodą jaka jest stosowana między innymi przez taki program jak TrueCrypt. Przy haśle 20 znakowym jest ten szyfr (klucz) nie do złamania. A samo zamawianie na naszej stronie jest całkowicie bezpieczne, gdyż stosujemy szyfrowanie certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane między innymi przez banki. Pod tym linkiem znajdziesz szerszy opis kwestii bezpieczeństwa w naszym sklepie.

Żadna instytucja państwowa nie może nam nakazać zbierania danych naszych klientów oraz udostępniania ich. Wręcz przeciwnie, mamy obowiązek wszelkie dane zabezpieczyć w taki sposób, aby osoby trzecie nie miały do nich dostępu. Wszystkich chroni ustawa o ochronie danych osobowych i wszelkie próby nakłaniania nas do udostępniania danych byłyby próbą namawiania do popełnienia przestępstwa.

Część 3 Regulaminu – Pytania i Odpowiedzi:
Nie udzielamy odpowiedzi na pytania związane z uprawą konopi.
Nie doradzamy jak uprawiać konopie, gdyż w Polsce uprawa jest zabroniona.
Nie polecamy do uprawy żadnych odmian konopi, gdyż w Polsce uprawa jest zabroniona.
Prosimy nie zadawać nam tego typu pytań. Jeśli zasugerujesz nam w jakiś sposób że chcesz wysiać nasiona lub też szukasz odmiany konopi do uprawy, nie odpowiemy na pytanie.

Część 4 Regulaminu – Gwarancja na Produkty:
Wszystkie nasiona konopi oraz inne produkty podlegają pełnej GWARANCJI. Tylko u nas masz gwarancję na zakupione produkty.

Część 5 Regulaminu – Polityka Zwrotów:
W przypadku nabycia produktów na thc-thc.com mają Państwo ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyn. Termin na odstąpienie od umowy biegnie od dnia, w którym Państwo lub wskazana przez Państwa osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem weszli/weszła w posiadanie produktu. W celu wykonania swojego prawa do odstąpienia od umowy muszą Państwo powiadomić nas o swojej decyzji w tej sprawie w drodze jednoznacznego oświadczenia woli przy pomocy poczty elektronicznej, wypełniając i wysyłając nam formularz zwrotu towaru. W celu wykonania prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać powiadomienie o skorzystaniu z tego prawa przed upływem terminu na odstąpienie od umowy.

W przypadku odstąpienia przez Państwa od umowy mamy obowiązek niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu czternastu dniu od dnia otrzymania Państwa powiadomienia o odstąpieniu od umowy, zwrócić Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności. Zwrotu płatności dokonujemy przelewem bankowym chyba, że wcześniej uzgodnimy z Państwem inny środek płatności. Koszt odesłania produktu ponosi kupujący. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem. Możemy odmówić dokonania zwrotu płatności otrzymanej od Państwa do chwili otrzymania zwrotu produktu. Państwo z kolei mają obowiązek odesłać nam lub przekazać produkt niezwłocznie, jednak nie później niż czternaście dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin uważa się za dochowany, jeśli produkt zostanie wysłany przed upływem czternastu dni. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Czyli zwracane produkty powinny być w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach. Możemy poprosić Państwa o przesłanie nam zdjęcia produktu podlegającego zwrotowi.

Część 6 Regulaminu – Kwestie Porządkowe:
Składając zamówienie w sklepie, zobowiązują się Państwo do odebrania paczki, jednocześnie nie narażając sklepu na niepotrzebny zwrot produktów i związane z nim koszty.

Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55zł razem z kosztem wysyłki. Zamówienia poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Koszt wysyłki cięższych towarów za granicę ustalany jest indywidualnie.

Nie wysyłamy nasion konopi do krajów, w których są one nielegalne.

Wszystkie fajki wodne oraz akcesoria dla palaczy, które zawarte są w ofercie, służą wyłącznie do palenia melasy smakowej.

Pomoc prawną zapewnia nam kancelaria adwokacka: kancelariaopole.com