O Firmie

Działamy na Rynku Nasion Marihuany od 2005 roku

Zawsze dostarczaliśmy i będziemy dostarczać dla Was najlepsze nasiona marihuany. Sprzedażą nasion marihuany zajmujemy się od 2005 roku. Tym samym jesteśmy najstarszą firmą zajmującą się sprzedażą nasion konopi indyjskich w Polsce. Początkowo nasz sklep z nasionami marihuany uruchomiliśmy pod domeną thc-thc.prv.pl skąd wciąż działa przekierowanie na naszą obecną główną domenę THC-THC.COM.

Nasza firma zdecydowanie po tych wszystkich latach ma największe doświadczenie w tej branży. Nigdy nie wzorowaliśmy się na innych sklepach, sami do wszystkiego doszliśmy, zawsze dbając o klienta, zdobywając coraz to lepsze doświadczenie w tym co robimy, zarówno w kwestii sprzedaży nasion marihuany, bezpieczeństwa naszych klientów oraz w zakresie prawa. W tym czasie borykaliśmy się z różnymi problemami, choćby z nieuczciwą konkurencją która oczerniała nas na różne sposoby, tak żeby przejąć naszych klientów. Na szczęście nie udało się im to, a sklepy które to robiły szybko znikły z rynku przez swoją nieuczciwość. A my nadal jesteśmy na rynku i posiadamy bardzo duże grono Zadowolonych stałych klientów, które wciąż się powiększa.

sklep, stacjonarny, nasiona marihuany, nasiona konopi
sklep stacjonarny z nasionami marihuany, konopi

Adres naszej placówki w Polsce:
POWIEW ES
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Aktualnie prowadzimy tylko sprzedaż internetową. Nasz sklep stacjonarny z nasionami marihuany zamknęliśmy z powodów prawnych, więcej na ten temat tutaj.

Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany

Pomysł na stworzenie sklepu z nasionami marihuany. Sam pomysł na stworzenie sklepu z nasionami konopi indyjskich powstał w roku 2002. Pierwszy nasz sklep został stworzony w roku 2005. Nie mając zbyt wielu funduszy powstał on na darmowym serwerze z darmową domeną. Mieliśmy wtedy w ofercie jedną odmianę konopi indyjskich, mianowicie pierwszą wersję naszego Rudealis Skunk, którego sami stworzyliśmy i ustabilizowaliśmy. Po stabilizacji w zimnym kraju był to tak dobry szczep, że nasiona, które obsypywały się z roślin tej odmiany potrafiły pod gołym niebem w glebie przeleżeć całą zimę, a już pod koniec marca same kiełkowały i rosły zdrowe, wielkie i piękne. Oczywiście mówimy tutaj o kraju, w którym uprawa konopi indyjskich jest legalna. UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST wciąż ZABRONIONA! Nasiona marihuany tej odmiany to był nasz klucz do sukcesu. Szybko stały się Hitem nad Hity, sprzedawaliśmy je w gigantycznych ilościach, bo w sumie mieliśmy tylko je w ofercie i w dodatku tylko w wersji regularnej. Feminizowane nasiona marihuany to był wtedy towar luksusowy i bardzo drogi, nie tak jak teraz gdzie nasiona feminizowane to standard, a nasiona regularne są już przeżytkiem.

nasiona cannabis, dystrybutor, zambeza seeds
nasiona cannabis, dystrybutor, dutch passion
nasiona cannabis, dystrybutor, akseeds

Pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem. Po jakimś czasie na rynku pojawił się pierwszy automat, czyli Lowryder. Była to pierwsza samo kwitnąca odmiana konopi indyjskich – bardzo, ale to bardzo mała roślinka, nie taka jak obecne automaty. Lowryder nie posiadał fazy wzrostu, praktycznie od razu kwitł, dlatego plon z niego wynosił 5g. Mimo, że takie nasiona marihuany wydają się teraz mało atrakcyjne, wtedy był to bardzo drogi rarytas. Z czasem powstał lepszy Lowryder#2.

Nasze pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem. Wtedy postanowiliśmy stworzyć własny szczep z autofloweringiem. I tak się właśnie stało. Po długiej stabilizacji powstał nasz Lowres w wersji pierwszej. Niestety mimo tego, że były to bardzo dobre nasiona marihuany, nie odniosły one wielkiego sukcesu. A to dlatego, że stabilizacja tej automatycznej odmiany marihuany zajęła nam sporo czasu i w tym samym czasie pojawiło się na rynku masę nasion konopi z autofloweringiem, które też wprowadziliśmy do oferty i one zdominowały rynek.

Jakie odmiany konopi indyjskich są teraz na rynku. Ten rynek ruszył z kopyta i zaczął się niesamowicie rozwijać. Nasiona marihuany feminizowane stały się tańsze i wyparły całkowicie nasiona regularne. Obecnie nasiona konopi feminizowane, z autofloweringiem to już standard. Nasiona marihuany regularne wręcz już zostały zapomniane. Genetyka zaczęła iść w kierunku tworzenia nowoczesnych automatów z rewelacyjnym skutkiem. Przez to obecnie mamy mnóstwo wydajnych, nowoczesnych i feminizowanych nasion marihuany z autofloweringiem. Ogólnie wciąż obecne, najlepsze odmiany konopi bazują na genetyce Ak, która jest chyba najlepsza.