Działamy na Rynku Nasion Marihuany od 2005 Roku

Od samego początku działania naszej firmy zawsze dostarczaliśmy i nadal dostarczamy Wam tylko i wyłącznie najlepsze nasiona konopi od najlepszych i najbardziej znanych producentów na rynku. Sprzedaż nasion marihuany to nasza specjalizacja od 2005 roku, co sprawia, że to właśnie my jesteśmy najstarszą firmą, która sprzedaje nasiona konopi indyjskich w Polsce.

Dzięki zgromadzonemu przez te wszystkie lata doświadczeniu z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jesteśmy najbardziej profesjonalną firmą w tej branży. Nigdy nie wzorowaliśmy się na innych sklepach, wręcz przeciwnie, to my byliśmy i nadal jesteśmy inspiracją dla konkurencyjnych sklepów, które czerpią od nas pomysły. Świetnym przykładem tego są chociażby nasze autorskie promocje, jak Promocja 1+1, której przed istnieniem naszego sklepu nie było nigdzie indziej. Jako pierwsi wprowadziliśmy również gratisy do każdego składanego w naszym sklepie zamówienia. Jesteśmy dumni z tego, że do wszystkich osiągnięć i sukcesów doszliśmy sami, dzięki ciężkiej pracy i kreatywności, zawsze stawiając na pierwszym miejscu dbałość o dobro, bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Przez wszystkie te lata zdobywaliśmy coraz to większe doświadczenie w tym, co robimy całym sercem i całkowicie się oddajemy, i to nie tylko w kwestii sprzedaży nasion marihuany, ale również bezpieczeństwa naszych klientów oraz w zakresie prawa. Ponad 15 lat istnienia naszej firmy to także stawianie się i pokonywanie różnych problemów, chociażby związanych z nieuczciwą konkurencją, która od początku na różne sposoby starała się narażać nasze dobre imię i działać na niekorzyść naszej reputacji. Sposób funkcjonowania naszej firmy bazuje jednak na uczciwości, czego wynikiem jest utrzymywanie się naszej firmy na rynku, a także posiadanie bardzo dużego grona stałych, zadowolonych klientów, które wciąż się powiększa.

Adres naszej placówki w Polsce:
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Woj. Opolskie

Adres naszej placówki w Hiszpanii:
C/ Diamante 5, Bajo 0.3
03189 Orihuela Costa
(Alicante) Hiszpania

Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany

Pomysł na stworzenie sklepu z nasionami marihuany. Sam pomysł na stworzenie sklepu z nasionami konopi indyjskich powstał w roku 2002. Pierwszy nasz sklep został stworzony w roku 2005. Nie mając zbyt wielu funduszy powstał on na darmowym serwerze z darmową domeną. Mieliśmy wtedy w ofercie jedną odmianę konopi indyjskich, mianowicie pierwszą wersję naszego Rudealis Skunk, którego sami stworzyliśmy i ustabilizowaliśmy. Po stabilizacji w zimnym kraju był to tak dobry szczep, że nasiona, które obsypywały się z roślin tej odmiany potrafiły pod gołym niebem w glebie przeleżeć całą zimę, a już pod koniec marca same kiełkowały i rosły zdrowe, wielkie i piękne. Oczywiście mówimy tutaj o kraju, w którym uprawa konopi indyjskich jest legalna. UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST wciąż ZABRONIONA! Nasiona marihuany tej odmiany to był nasz klucz do sukcesu. Szybko stały się Hitem nad Hity, sprzedawaliśmy je w gigantycznych ilościach, bo w sumie mieliśmy tylko je w ofercie i w dodatku tylko w wersji regularnej. Feminizowane nasiona marihuany to był wtedy towar luksusowy i bardzo drogi, nie tak jak teraz gdzie nasiona feminizowane to standard, a nasiona regularne są już przeżytkiem.

Pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem. Po jakimś czasie na rynku pojawił się pierwszy automat, czyli Lowryder. Była to pierwsza samo kwitnąca odmiana konopi indyjskich – bardzo, ale to bardzo mała roślinka, nie taka jak obecne automaty. Lowryder nie posiadał fazy wzrostu, praktycznie od razu kwitł, dlatego plon z niego wynosił 5g. Mimo, że takie nasiona marihuany wydają się teraz mało atrakcyjne, wtedy był to bardzo drogi rarytas. Z czasem powstał lepszy Lowryder#2.

Nasze pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem. Wtedy postanowiliśmy stworzyć własny szczep z autofloweringiem. I tak się właśnie stało. Po długiej stabilizacji powstał nasz Lowres w wersji pierwszej. Niestety mimo tego, że były to bardzo dobre nasiona marihuany, nie odniosły one wielkiego sukcesu. A to dlatego, że stabilizacja tej automatycznej odmiany marihuany zajęła nam sporo czasu i w tym samym czasie pojawiło się na rynku masę nasion konopi z autofloweringiem, które też wprowadziliśmy do oferty i one zdominowały rynek.

Jakie odmiany konopi indyjskich są teraz na rynku. Ten rynek ruszył z kopyta i zaczął się niesamowicie rozwijać. Nasiona marihuany feminizowane stały się tańsze i wyparły całkowicie nasiona regularne. Obecnie nasiona konopi feminizowane, z autofloweringiem to już standard. Nasiona marihuany regularne wręcz już zostały zapomniane. Genetyka zaczęła iść w kierunku tworzenia nowoczesnych automatów z rewelacyjnym skutkiem. Przez to obecnie mamy mnóstwo wydajnych, nowoczesnych i feminizowanych nasion marihuany z autofloweringiem. Ogólnie wciąż obecne, najlepsze odmiany konopi bazują na genetyce Ak, która jest chyba najlepsza.