Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie

Jako jedyny Polski sklep z nasionami konopi posiadamy biuro obsługi klienta w Hiszpanii, dzięki temu jesteśmy najbezpieczniejszym sklepem na rynku. Na czym polega bezpieczeństwo podczas robienia zakupów w naszym sklepie internetowym? Pierwszą ważną rzeczą jest fakt, że zakupy u nas są w 100% bezpieczne, gdyż jako twórca i właściciel całego projektu THC-THC jestem z zawodu informatykiem i sam, od A do Z, zajmuję się całą kwestią informatyczną strony. Nie zlecam żadnych prac firmom zewnętrznym ani też nikomu nie daję dostępu do administracji. Druga ważna rzecz to szyfrowanie całej strony oraz skrzynek pocztowych certyfikatem SSL. Szyfrowanie tego typu stosowane jest przykładowo przez banki i jest w 100% gwarancją bezpieczeństwa. W innym wypadku co chwilę ktoś okradałby jakiś bank. Jak taki certyfikat działa? Należy go w pierwszej kolejności wykupić, ale to nie wszystko. Taki certyfikat sprawdza stronę pod kontem bezpieczeństwa, bada na bieżąco, czy na stronie nie ma luk, przez które ktoś mógł by przechwycić dane i wtedy jak już jest wszystko OK. Skąd to wiemy? Przy adresie strony widnieje zielona zamknięta kłódeczka.

Tak wygląda adres strony z Certyfikatem SSL Poprawnie Zabezpieczony:
sklep poprawnie zabezpieczony przez ssl

A tak wygląda adres strony z Certyfikatem SSL ale Błędnie Zabezpieczony:
sklep błędnie zabezpieczony przez ssl

Kolejną kwestią bezpiecznych zakupów nasion marihuany w naszym sklepie jest nasz system sprzedaży oraz realizacji zamówień. Nasz sklep nie jest zbudowany na bazie danych i nie mamy bazy danych z zamówieniami. Nie gromadzimy danych adresowych, a złożone zamówienia trafiają ze sklepu (internetu) na zewnętrzny dysk twardy, który jest szyfrowany sprzętowo. Jest to dysk szyfrowany taką metodą, jaka jest stosowana między innymi przez taki program jak TrueCrypt. Przy 20-znakowym haśle ten szyfr (klucz) jest nie do złamania. FBA próbowało złamać ten klucz przez dwa lata, ale w pewnym momencie dało sobie spokój, nie łamiąc go. Nawet jeśli zostałby on złamany, to po chwili pojawiłby się nowy klucz i zabawę z odszyfrowaniem musieliby zacząć od nowa. O szyfrowaniu między innymi TrueCryptem, a raczej kluczem, który został tam wykorzystany, można wyczytać bardzo dużo w internecie.

Zamówienia, które do nas trafiają, są przechowywane właśnie na takim szyfrowanym dysku twardym. Przechowujemy je przez krótki czas do momentu realizacji zamówienia, a później kasujemy je z tego dysku.

Mam nadzieję, że przekonałem Cię, żeby to właśnie u nas kupić nasiona marihuany. Uwierz mi, kupując u nas swoje nasiona konopi możesz czuć się w 100% bezpiecznie.

Jeśli macie jakieś pytania, Zapraszam do kontaktu z nami.