Gratisowe Nasiona Marihuany do Zamówień w Sklepie THC-THC

Co dostaniesz Gratis do zakupów w naszym sklepie? Wydaj w naszym sklepie odpowiednią kwotę a otrzymasz od nas feminizowane nasiona konopi w oryginalnych opakowaniach od ich producentów, bo tylko takie ziarna sprzedajemy. A więc poniżej przedstawiamy poszczególne progi kwot jakie trzeba wydać w naszym sklepie i jaki jest do nich gratis:

Za każde wydane 50 zł (już razem z kosztem wysyłki) dorzucamy:
1sztFrost Gorilla XXL Automatic Feminizowane.

Za każde wydane 100 zł (już razem z kosztem wysyłki) dorzucamy:
2szt – Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane.

Za każde wydane 150 zł (już razem z kosztem wysyłki) dorzucamy:
3szt – Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane.

Za każde wydane 200 zł (już razem z kosztem wysyłki) dorzucamy:
4szt – Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane.

i tak dalej…

Jak widać powyżej, domyślnie w gratisie dorzucamy nasiona konopi Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane. Ale jeśli chcesz otrzymać inne nasiona, to wystarczy, że napiszesz nam to w komentarzu do zamówienia. Jako gratis możesz wybrać sobie inne nasiona marihuany, które są oferowane z pozycją: 1szt. (Oryginalne Opakowanie) ale tylko do kwoty 32.50 zł. Podczas procesu zamawiania w formularzu będzie okienko “Uwagi do zamówienia”. Tam prosimy napisać, jakie nasiona mają być wrzucone w gratisie zamiast standardowego Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane. Jeśli zamiast Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane wybierzesz jakąś inną odmianę, ale z promocji 1+1, to nie będzie się ona liczyła jako 1+1. Wszystkie nasiona, które wynikają z promocji oraz gratisów to oryginalne nasiona w oryginalnych opakowaniach. Dodatkowe nasiona, czyli gratisy, nie są widoczne w koszyku. Są one automatycznie dodawane do zamówienia podczas pakowania paczek.

Dodatkowo jeśli wydasz w naszym sklepie 500 zł (już razem z kosztem wysyłki) to załapiesz się na PROMOCJĘ 500+.

Możesz również skorzystać z PROMOCJI 1+1, w której kupując jedno nasiono marihuany drugie dostajesz gratis.

Poza gratisowymi nasionami marihuany do paczek dodajemy również: bibułki, młynki, joint packi, pojemniki na susz, smycze, zapalniczki, długopisy, fajeczki, fifki, bonga, t-shirty, gazetki, katalogi itp. te wszystkie gadżety dorzucamy losowo.

Jak widzisz u nas zawsze Dostaniesz najlepszy GRATIS! Pamiętaj że u nas wszystkie promocje łączą się ze sobą. Dzięki temu nasza oferta jest nie do przebicia.