Opublikowano

Blueberry Rodzic Wszystkich Odmian “Blue”

jagodowa odmiana konopi blueberry, nasiona marihuany z rodziny blue

Blueberry jest oldschoolową odmianą z końca lat 70 i jest rodzicem wszystkich odmian “Blue”. Zyskała popularność wśród hodowców z całego świata za wyjątkowy smak, obfite plony i mocny, przyjemny haj. Nadal ma wpływ na wiele popularnych odmian i po dziś dzień jest to baza będąca wyborem wielu hodowców. Nas przyciągnęła swoim kuszącym wyglądem i soczystym, owocowym smakiem – tak bardzo, że wprowadziliśmy ją do wielu z naszych własnych odmian.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś lub próbowałeś tej odmiany, zrozumiesz skąd wzięło się jej imię. Posiada przyciągające wzrok odcienie fioletu i błękitu i wykazuje mocny, owocowy aromat. Sam smak cechuje odświeżająca, jagodowa rozkosz, która uzależnia od siebie koneserów wracających po więcej. W czystej formie jest to piękno, które należy pielęgnować i właśnie dlatego postanowiliśmy napisać o tej wyjątkowej genetyce. Blueberry to doskonały przykład najwyższej jakości dziedzictwa genetycznego owocowych odmian. Oferuje ona słodki smak i niebosiężny haj – co sprawia, że jest to idealne palenie w słoneczne popołudnie, które pobudzi zarówno kreatywność jak i zainspiruje cię do dalszych działań.

Palenie Blueberry jest bardzo cenione i lubiane przez koneserów. Blueberry emanuje jakością dzięki długotrwałym, mocnym efektom umysłowym. Jest również odporna na budowanie tolerancji, co oznacza, że nawet najbardziej doświadczeni palacze rzadko mają problem z cieszeniem się jej rozkosznymi efektami. Jest tak wysoko ceniona, że zajęła pierwsze miejsce w High Times Cannabis Cup (2000) w dwóch kategoriach – Indica, jak i Overall Winner; w 2001 roku zajęła drugie i trzecie miejsce w kategorii indica. Nic dziwnego, że ta odmiana była praktycznie czczona przez wielu hodowców na całym świecie i jest ojcem setek innych niebieskich odmian.

Mimo iż Blueberry często kojarzy się z gwałtownymi efektami umysłowymi, jej wysokiej jakości genetyka i korzenie indica sprawiają, że jest to doskonała baza dla hodowców odnośnie wprowadzania na rynek odmian kojarzonych z cech indica. Poprzez staranną i selektywną hodowlę powstaje mnóstwo odmian z genetyką Blueberry, które cechują się mocno umysłowym hajem, ale także odczuwalnymi efektami fizycznymi, sprawiając iż są to odmiany typowo relaksacyjne. Blueberry to odmiana, która pomaga pozbyć się zarówno fizycznych jak i emocjonalnych nieszczęść. Jej wysoce elastyczna genetyka pozwoliła również na wytworzenie odmiany kwitnącej automatycznie – Blueberry Autoflowering. Blueberry ogólnie dla każdego ma coś do zaoferowania.

Walory Medyczne Blueberry

Jeśli mówimy o walorach medycznych, euforyczny haj związany z odmianą z łatwością pokonuje stres. Blueberry świetnie sprawdzi się u użytkowników, którzy potrzebują na chwilę zdjąć ciężar dnia codziennego ze swoich ramion. Wiadomo również, że odmiana pomaga zmniejszyć doświadczane stany lękowe i ból, pozwala wypuścić umysł z klatki.

Nasiona Marihuany Odmiany Blueberry

W Blueberry dominuje indica, odmiana rośnie jak prawdziwa indica – z długimi, grubymi gałęziami pokrytymi wypukłymi, kolorowymi pąkami. Roślina i jej pąki zmieniają swoje odcienie podczas wzrostu, zaczynając od czerwieni aż po lawendową purpurę, jest to spektakl, który warto obserwować, a który z pewnością wyróżniać będzie się na tle całego pokoju uprawy.

Jak widać, Blueberry to odmiana jedyna w swoim rodzaju, która w tamtych czasach była naprawdę rewolucyjna – i do tej pory jest bardzo ważną odmianą na rynku cannabis. Na jej bazie zostały wyprodukowane niezliczone ilości hybryd, co tylko poświadcza prawdziwą jakość Blueberry. Nie wygrała ona tylu nagród za nic! Dlatego właśnie u nas dostaniesz najlepsze Blueberry od najlepszych producentów, staraliśmy się znaleźć najlepsze genetyki Blueberry, które plasują się w wysokiej lidze. Jeśli szukasz mocnych, euforycznych doświadczeń i słodkiego, owocowego smaku, powinieneś właśnie spróbować Blueberry.

W naszym sklepie z nasionami konopi dostaniesz różne odmiany i hybrydy Blueberry od różnych producentów nasion marihuany.

Oceń
[Głosów: 7 Ocena: 5]