Jakie Wybrać Nasiona Marihuany i Konopi na THC-THC

Na początek wyjaśnimy w jaki sposób szukać odpowiednich nasion marihuany w naszym sklepie THC-THC. Jeśli masz już pomysł na odmianę konopi z odpowiednimi cechami, którą chciałbyś mieć w swojej kolekcji, to warto przeszukać nasz sklep. Najlepszą i najwygodniejszą opcją jest wersja naszej strony internetowej na komputerze. Po lewej stronie znajdziesz kategorie nasion marihuany. Kategorie noszą różne nazwy, np. Dla Początkujących, Automaty XXL czy Max THC 21% i więcej. Dzięki temu w prosty sposób odnajdziesz odmianę, której szukasz. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, to kategorie znajdziesz w rozwijanym MENU, znajdującym się u góry po prawej stronie. Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki produktów, która znajduje się w kilku miejscach na stronie, łatwo ją znajdziesz, gdyż jest oznaczona lupą. W wyszukiwarkę nasion konopi możesz wpisać konkretne prośby np. THC 24% lub też Plon 300g, a jeśli szukasz konkretnej odmiany, to wystarczy wpisać jej nazwę, np. Ak47, Big Bud, White Widow.

Sprawdź Również Popularne Kategorie z Nasionami Konopi Indyjskich

BESTSELLERY – To kategoria z odmianami konopi indyjskich, zarówno tych z autofloweringiem jak i bez auto kwitnienia, które są oznaczone gwiazdką. Ta gwiazdka oznacza, że są to najlepsze, najchętniej kupowane i sprawdzone pod każdym względem nasiona konopi. Szczepy NR 1.

Dla Początkujących – Jeśli jesteś początkujący i nie wiesz jakie nasiona konopi wybrać spośród tylu odmian, szczepów konopi indyjskich, to polecamy tą kategorie. Pewna i skuteczna zakładka.

Automaty XXL – Jest to kategoria z nowoczesnymi odmianami konopi indyjskich auto kwitnącymi XXL, czyli z takimi szczepami cannabis, które dają zaskakująco duży plon XXL. Jest to bardzo często odwiedzana kategoria i często są z niej wybierane nasiona konopi z naszego sklepu.

Szybkie Automaty – Kategoria ta jest zdecydowanie przeznaczona dla niecierpliwych klientów. Ale również dla koneserów, którym nie zależy, żeby plon był jak największy, ale żeby mieć szybko i często coś innego, inne odmiany w kolekcji. Ten dział w naszym sklepie jest też bardzo często odwiedzany w czasie outdoor, a dokładnie od połowy lipca, kiedy to już zostaje mało czasu.

Max THC 21% i Więcej – Jest to nasza wyjątkowa kategoria z nasionami konopi. Zgromadziliśmy w niej tylko odmiany konopi, które mają minimum 21% THC i więcej. Są to bardzo mocne szczepy cannabis.

TOP 10 Outdoor – Jest to kategoria odwiedzana zdecydowanie sezonowo. Znajdują się w niej nasiona konopi outdoor, najlepsze odmiany marihuany na dwór, na zewnątrz. Outdoor musi być w 100% pewny, a z tą kategorią jest on nawet więcej niż pewny. Gdyż są w niej sprawdzone, najlepsze odmiany outdoorowe.

Są to tylko nieliczne kategorie z nasionami marihuany w naszym sklepie THC-THC. Więcej kategorii znajdziesz w menu po lewej stronie.

Nasze Propozycje Nasion Marihuany Dla Ciebie

Odmiany auto kwitnące do domu i na dwór z plonem XXL, idealne dla początkujących, ale również wybierane przez profesjonalistów:

…Więcej nasion auto kwitnących XXL >>


Bardzo szybkie automaty indoor i outdoor z niezłym plonem jak na czas ich całego cyklu, odmiany marihuany dla niecierpliwych:

…Więcej nasion szybkich automatów >>


Szczepy konopi pełno sezonowe do domu, proste odmiany, idealne dla wszystkich zarówno początkujących jak i profesjonalistów:

…Więcej nasion do domu >>


Nasiona marihuany pełno sezonowe outdoor, ale szybko kwitnące (tzw. półautomaty, fast version, fast flowering) idealne na dwór z plonem XXL:

…Więcej nasion pół automatów >>


Nasiona konopi z ekstremalnie bardzo dużym poziomem THC, dochodzącym prawie do 30% stężenia:

…Więcej nasion z dużym poziomem THC >>


Powyżej przedstawione odmiany konopi to tylko nieliczne produkty, które można znaleźć w naszym sklepie z nasionami marihuany. Posiadamy szeroką gamę licznych szczepów, które znajdziesz w różnych kategoriach naszego sklepu. Możesz wejść w poszczególne kategorie nasion i wybrać te odmiany konopi indyjskich, które Ci najbardziej odpowiadają.

Jeśli szukasz odmiany cannabis posiadającej szczególne właściwości i cechy, interesują Cię konkretne szczepy, takie jak medyczne z dużą zawartością CBD, dające plon XXL czy też o szybkim czasie kwitnienia, a może masz wątpliwości albo pytania dotyczące konkretnej odmiany z naszego asortymentu? Nie zwlekaj i skontaktuj się bezpośrednio z nami, a na pewno Ci doradzimy i pomożemy znaleźć w naszym sklepie odmianę, która będzie najlepiej spełniała Twoje oczekiwania. Do każdego zapytania i problemu naszych klientów podchodzimy indywidualnie i traktujemy je poważnie. Zadowolenie klienta to priorytet w naszej pracy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno telefonicznie jak i na czacie oraz odpowiadamy na każde zapytanie, co zdecydowanie wyróżnia nas w branży sprzedaży nasion konopi indyjskich w Polsce i sprawia, że możemy się pochwalić najlepszą obsługą klienta.

Jeśli Jesteś Początkujący To Te Artykuły Mogę Cię Też Zainteresować

Co to są Feminizowane Nasiona Marihuany, Konopi Indyjskich?
W tym artykule dowiesz się czym są feminizowane nasiona konopi, czyli same żeńskie. Artykuł ten opisuje między innymi ich genetyczne podłoże i podstawy selekcji genetycznej oraz w jaki sposób na tej podstawie można samemu w domu wyprodukować feminizowane nasiona marihuany. Ponadto dowiesz się, jak jeden eksperyment doprowadził do tego, że możemy cieszyć się dzisiaj 100% żeńskimi nasionami marihuany.

Co to są Nasiona Marihuany z Autofloweringiem (Autoflow, Auto, Automatic)?
Z tego artykułu dowiesz się co to są odmiany konopi indyjskich z autofloweringiem, czyli takie, które posiadają funkcję auto kwitnięcia. Wyjaśnimy genetykę samokwitnących nasion marihuany, ich pochodzenie oraz sztukę ich uprawy.

Co to są Nasiona Marihuany Półautomaty (Fast Version, Fast Flowering)?
Ten artykuł opisuje nowość na rynku nasion marihuany. Odmiany marihuany półautomatyczne, czyli pełno sezonowe ale jednocześnie takie, które szybko kwitną na outdoor. Objaśnimy, co takiego wyjątkowego kryje się pod gamą odmian fast version.

Co to Jest Fotoperiodyzm u Roślin Konopi?
Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, co to są nasiona marihuany pełno sezonowe, czyli takie bez autofloweringu, to ten artykuł na temat fotoperiodyzmu jest właśnie dla Ciebie i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. To właśnie odmiany pełnosezonowe są roślinami fotoperiodycznymi.

Różnica Pomiędzy Feminizowanymi a Regularnymi Nasionami Konopi
Na rynku nasion konopi indyjskich istnieje wiele ich odmian. Istnieją nasiona autofloweringowe, feminizowane oraz regularne, aż trudno jest się w nich odnaleźć. Ten artykuł wyjaśni opisuje jaka jest różnica między feminizowanymi a regularnymi nasionami marihuany. Na rynku najwięcej jest nasion feminizowanych, ale można również jeszcze nabyć nasiona regularne.

Hodowla Własnej Odmiany Marihuany, Nasiona F1 i F2
Chociaż w dobie nasion feminizowanych i autofloweringowych mało kto jeszcze interesuje się nasionami regularnymi, to jednak hodowla własnej odmiany konopi i produkcja nasion F1 i F2 to bardzo ciekawa kwestia, która jest kolebką wszystkich gatunków i odmian nasion marihuany. Z tego artykułu dowiesz się co to są nasiona marihuany F1 i F2. Nasz sklep sprzedaje tylko nasiona F1 od renomowanych producentów.

Jak Przechowywać Nasiona Marihuany?
Dokonałeś właśnie zakupu w naszym sklepie i nie wiesz jak przechowywać nasiona marihuany? Z tego artykułu dowiesz się jakie warunki są optymalne dla przechowywania nasion, aby jak najdłużej zachowały one świeżość. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne i bardzo przydatne informacje po zakupie nasion. Dzięki temu na długo zachowają one swoje właściwości, a Ty nie będziesz musiał się martwić, że po dłuższym czasie przechowywania stracą swój wigor.

Dlaczego u Nas Dostaniesz Tylko Świeże Nasiona Marihuany
Jest to bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza kwestia przy zakupie nasion konopi indyjskich. Właśnie z tego artykułu dowiesz się, dlaczego w naszym sklepie z nasionami konopi kupisz tylko świeże ziarna. Są one podstawą udanej uprawy, a ten artykuł pozwoli Ci stwierdzić dlaczego tak jest.

Czym Jest Tetrahydrocannabinol, Czyli THC?
Roślina marihuany posiada wiele różnych i pożytecznych składników aktywnych i codziennie do tej i tak już długiej listy dochodzą coraz to nowsze. Najbardziej znanym i popularnym składnikiem aktywnym rośliny konopi indyjskiej jest THC. Czym jest tetrahydrocannabinol, czyli THC? Tego dowiesz się właśnie w tym artykule.

Olej CBD: Wszystko, Co Trzeba Wiedzieć o Oleju CBD
Czyli kompletne kompendium wiedzy na temat CBD. Zapewne każdy już o nim słyszał, jednak nie każdy może wiedzieć, czym właściwie jest olej CBD, jak powstaje i jakie ma cenne właściwości. W wyniku tej niewiedzy powstaje wiele podzielonych zdań na temat samego CBD oraz wytwarzanego z niego oleju. Ten artykuł pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzupełnić swoją wiedzę.

…Więcej informacji czyli Wiki THC >>