Odbiór Osobisty Nasion Konopi w Naszym Magazynie

Dla Naszych Klientów z Polski udostępniliśmy możliwość odbioru osobistego nasion konopi w naszym magazynie, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 i znajduje się pod adresem:
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Woj. Opolskie

Przed przyjazdem do naszego magazynu Prosimy! najpierw złożyć zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wybierając opcję “Odbiór Osobisty”, a później osobiście odebrać nasiona w naszym magazynie podając numer swojego zamówienia. Można też złożyć zamówienie kontaktując się z nami za pośrednictwem emaila, czatu lub telefonicznie oraz przez komunikatory: signal i telegram i w ten sposób zamówić nasiona marihuany, a później odebrać je osobiście.

Po za tym – co u nas? Jak zwykle Najlepsze PROMOCJE 1+1 Plus Do Tego Najlepszy GRATIS. Wszystkie nasiona z naszej oferty mamy fizycznie na miejscu w magazynie. Nie prowadzimy wirtualnej oferty jak większość sklepów. Przyjazd do nas na pewno będzie korzystny i bardzo owocny. Nasz magazyn znajduje się w małej miejscowości bez miejskiego monitoringu.

odbiór osobisty nasion marihuany i konopi, punkt odbioru zamówień sklepu thc-thc

Zapraszamy!