Odbiór Osobisty Nasion Konopi

Dla Naszych Klientów z Polski udostępniliśmy możliwość odbioru osobistego nasion konopi w naszym magazynie, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 i znajduje się pod adresem:
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Woj. Opolskie

1. Można do nas przyjechać i na miejscu zamówić nasiona marihuany. Przy chęci kupna większej ilości nasion jednej odmiany, czyli powyżej 200 sztuk, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia stanu magazynowego.
2. Istnieje także możliwość wcześniejszego zamówienia nasion przez nasz sklep internetowy z wyborem opcji “Odbiór Osobisty”, a później osobiście odebrać nasiona w naszym magazynie.
3. Można się z nami skontaktować poprzez email, czat lub telefonicznie oraz komunikatory: signal i telegram i w ten sposób zamówić nasiona konopi a później odebrać je osobiście.

Po Za Tym – Co u Nas?! Jak zwykle Najlepsze PROMOCJE 1+1 Plus Do Tego Najlepszy GRATIS. Wszystkie nasiona z naszej oferty mamy fizycznie na miejscu w magazynie. Nie prowadzimy wirtualnej oferty jak większość sklepów. Przyjazd do nas na pewno będzie korzystny i bardzo owocny. Nasz magazyn znajduje się w małej miejscowości bez miejskiego monitoringu.

odbiór osobisty nasion konopi i marihuany
punkt odbioru zamówień sklepu thc-thc

Zapraszamy!