Opublikowano

Nasiona Marihuany, Konopi Legendarnej Odmiany Ak47

odmiana konopi ak-47, czyli nasiona marihuany słynnej ak

Ak47 jest jednym z najbardziej popularnych współcześnie szczepów. Po raz pierwszy opracowano go w 1992 roku, a następnie udoskonalano tworząc Ak47, które tak wiele osób dzisiaj zna i kocha. Mimo iż nazwa sugerować może przemoc, nie jest to powód z którego powodu Ak47 ją zyskało.

Nazwa wywodzi się z tego, iż Ak47 podobnie jak pistolet, zdobyła cały świat szturmem będąc tym samym tanią, wydajną i niezawodną opcją, która nie wymaga więcej niż jednego mocnego bucha, w celu doświadczenia pożądanych efektów. Nie oznacza to jednak, że siła tej odmiany nie jest imponująca! Wręcz przeciwnie, jest na tyle dobra, że zostanie doceniona przez wielu konsumentów.

Popularność Nasion Konopi Ak47

Aby wyjaśnić, dlaczego Ak47 stała się tak popularną odmianą, pomyśleliśmy że warto wymienić wyróżnienia, które otrzymała. Ak47 to najbardziej nagradzana odmiana w historii! Jeśli to nie zapewnia cię o jej jakości, to nie mamy pojęcia co może to zrobić! Odmiana ta wygrała łącznie dwanaście nagród w różnego rodzaju zawodach. Należą do nich między innymi 1 miejsce w Highlife-Cup w Barcelonie, 1 miejsce w kategorii sativa Treating-Yourself Expo 2010 w Toronto, Kanada, drugie miejsce w 1999 High Times Cannabis Cup jako najlepsza sativa i drugie miejsce w 2003 High Times Cannabis Cup w kategorii najlepsza indica. Zgadza się, odmiana zdobyła nagrody zarówno jako indica i jako sativa. Jest to prawdziwe świadectwo jakości połączenia potężnych cech tej hybrydy.

Mocny Strzał po Pierwszym Buchu

Jak wspomniano wcześniej, odmiana podobnie jak pistolet, zapewnia mocny strzał już po pierwszym buchu. Haj jest natychmiastowy i bardzo mocny; do osiągnięcia komfortowego stanu wśród średnio zaawansowanych palaczy często potrzebny jest tylko jeden buch. Jak można się spodziewać, nowicjusze powinni podejść do palenia tej odmiany z najwyższym poziomem ostrożności. Odmiana często blokuje użytkowników na kanapie, a ktoś niezbyt doświadczony w paleniu marihuany może zostać bardzo szybko i łatwo przytłoczony. Haj sam w sobie jest bardzo wygodny i odprężający ze względu na dziedzictwo indica, które połączone jest z dziedzictwem sativa objawiającym się czujnym umysłem i przejrzystością myślenia. To sprawia, że Ak47 jest odmianą odpowiednią do palenia w leniwe dni spędzane samemu lub z przyjaciółmi, relaksując się na słońcu lub po prostu będąc – kiedy nigdzie się nie spieszysz, ale chcesz się zrelaksować i lekko, społecznie pobudzić – to właśnie ma do zaoferowania ta wysokiej jakości odmiana.

Walory Medyczne Odmiany Ak47

Wysoka zawartość THC i CBD w Ak47 sprawia, że jest to bardzo dobra odmiana dla użytkowników medycznych. Jest skuteczna w leczeniu stresu, lęków, nudności, migren, zmniejsza objawy depresji i pobudza apetyt. Może być również dość skuteczna w łagodzeniu łagodnego bólu, ale nie jest to całkowite remedium, więc osoby cierpiące na ból chroniczny powinny szukać pomocy w innej odmianie, która w swoim dziedzictwie zawiera Ak47, jeśli bardzo zależy im na tym szczepie.

Aromat i Smak Odmiany Ak47

Pod względem aromatu i smaku, Ak47 wydaje się być dosyć śmierdzącą odmianą posiadającą podteksty drzewa sandałowego, ale smakuje zdecydowanie kwiatowo i bardziej słodko niż mógłbyś w to uwierzyć. Jest to kolejny powód, dla którego Ak47 jest tak popularna i stała się poniekąd klasykiem, na który użytkownicy marihuany zwracają szczególną uwagę. Jest to niezwykle gładki, przyjemny dym, który zaowocował przydomkiem „Winter Wonderland” ze względu na mroźną prezencję odmiany.

Uprawa, Hodowla Odmiany Ak47

Podczas wzrostu, Ak47 będzie głównie wykazywała cechy sativa. Rośliny rosną wysokie, z długimi i srebrnymi włoskami, które nadają jej piękny, mroźny wygląd. Cechuje się tłustymi kielichami, które mogą przynosić obfite plony. Jeśli chodzi o różnice pomiędzy Ak47 a innymi sativami to jest to z pewnością czas wzrostu odmiany. Czas wzrostu szczepek indoor to około 5-10 dni. Czas kwitnienia wynosi zwykle 53-63 dni. Outdoor możemy spodziewać się żniw około połowy – końca października. W cieplejszym klimacie hodowcy mogą zauważyć, że pąki rosną puszyste i otwarte, podczas gdy w chłodniejszych klimatach są one gęstsze, ale mniej puszyste. W obu przypadkach nie ma rzeczywistego rozróżnienia pomiędzy ilością Ak47. Indoor Ak47 świetnie sprawdza się zarówno w ustawieniach hydroponicznych jak i glebowych i wiadomo, że przynosi także przyjemne plony outdoor. Ak47 ma tendencję do dawania około 350-500g/m2 marihuany, co jest stosunkowo rozsądną wydajnością w odniesieniu do ilości potrzebnego czasu i wysiłku. Wszystko to sprawia, że Ak47 jest bardzo atrakcyjną opcją dla hodowców zarówno komercyjnych, jak i koneserów, ponieważ jest to zarówno dobra uprawa gotówkowa jak i posiada wiele bardzo poszukiwanych cech, które odznaczają się najwyższą jakością. Należy zauważyć, że Ak47 i odmiany, w których dziedzictwie leży mają bardzo ostry aromat. Oznacza to, że hodowcy muszą zachowywać dodatkowe środki ostrożności i zadbać o dobre ustawienia wentylacji, gdy uprawiają cannabis na obszarach miejskich, gdzie niepotrzebna jest im dodatkowa uwaga sąsiadów.

Odmiany i Hybrydy z Genetyką Ak47

Aktualnie na rynku jest masę odmian i hybryd z genetyką Ak47, zarówno tych pełno sezonowych jak i z autofloweringiem. Każdy producent ma swoją selekcję genetyczną Ak47. We wszystkich tych szczepach są zachowane niesamowite cechy Ak47. Cechuje je mocny i zbilansowany haj, świetny aromat oraz smak i mocne plony Ak47 – ale w niektórych przypadkach poprawiona została łatwość uprawy. Lub też w innych zwiększony plon, tak jak ma to miejsce w przypadku Ak472. Ogólnie można spodziewać się gotowości zbiorów w 9-10 tygodni od posadzenia roślin w automatycznych wersjach, a wszystko to w łatwej do zarządzania, formie. Odmiany i hybrydy Ak47 są idealne prawie dla każdego hodowcy, który chce uprawiać cannabis i doświadczyć wspaniałych cech Ak47 – w szczególności hodowców epizodycznych i tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, aby dbać o rośliny.

Jak można wywnioskować, Ak47 to nowoczesne arcydzieło, które całkowicie zasługuje na popularność, którą uzyskało na całym świecie. Uwielbiamy ją tutaj w THC-THC, zarówno ze względu na efekty jakie oferuje palaczom jak i ogromny potencjał, jaki posiada. Ma w sobie coś dla każdego i jest bardzo dobrze zbilansowaną odmianą, dając to co najlepsze, zarówno z sativy jak i indici. Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś tej odmiany, zachęcam Cię bardzo abyś to zrobił. Odmiana nie bez powodu była wielokrotnie nagradzana i jest ulubieńcem na całym świecie. Spróbuj, na pewno się nie zawiedziesz.

W naszym sklepie z nasionami marihuany dostaniesz różne odmiany i hybrydy ak47 od różnych producentów nasion konopi.

Oceń
[Głosów: 10 Ocena: 5]