Oferta Specjalna

Czym Jest OFERTA SPECJALNA Sklepu z Nasionami Marihuany THC-THC

Co to jest Oferta Specjalna naszego sklepu?
Oferta Specjalna jest rozsyłana dla czytelników naszego newslettera oraz naszych stałych klientów. Miejsce gdzie można się wpisać do newslettera znajduje się po lewej stronie zaraz pod menu. Oznacza to że link który dostaniesz do tej oferty jest ukryty i nie łatwo go znaleźć. Link który dostaniesz warto zachować. Każda taka oferta ma swoją ważność. W opisie każdej Oferty Specjalnej jest podana data z którą ta oferta zniknie.

Jakie nasiona marihuany są w Ofercie Specjalnej?
Nie myśl sobie że nasiona konopi z Oferty Specjalnej są stare i chcemy się ich pozbyć tworząc i rozsyłając ofertę. Są to normalne świeże nasiona marihuany, które zostały zamówione specjalnie na poczet takiej oferty. Zamawiając od producenta nasion konopi bardzo dużą ilość opakowań jednej odmiany, rzędu paru tysięcy paczek. Możemy liczyć na duży upust i tym samym możemy stworzyć taką właśnie atrakcyjną ofertę dla naszych czytelników oraz stałych klientów.

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać Ofertę Specjalną. Opcja zapisu dostępna w lewym menu, w dolnej części.

oferta specjalna, sklep, nasiona marihuany, nasiona konopi