Pomoc

Najczęściej Zadawane Pytania do Obsługi Sklepu z Nasionami Marihuany THC-THC

Czy zamawianie nasion na stronie jest bezpieczne?

TAK, zamawianie nasion konopi indyjskich na naszej stronie jest w 100% Bezpieczne. Tutaj przeczytasz dlaczego.

Mam problem ze złożeniem zamówienia, co zrobić?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia przez system koszyków w sklepie, to złóż zamówienie do nas na email: sklep@thc-thc.com, podając adres do wysyłki oraz ilość i jakie nasiona marihuany. Pamiętaj że zamawianie na naszej stronie www lub przez email to najbezpieczniejsza forma. Strona oraz nasze skrzynki pocztowe email są szyfrowane certyfikatem SSL tak samo jak strony bankowe. Gdyby ktoś miał możliwość przechwytywania danych z szyfrowanych stron www to co chwilę ktoś by okradał banki. Nie polecamy składania zamówień przez telefon gdyż telefony (linie telefoniczne) w żaden sposób nie są szyfrowane i przechwycenie danych czy też podsłuchiwanie to nie problem. Ale na własną odpowiedzialność przyjmujemy zamówienie telefonicznie.

Ile trwa dostawa zakupionych nasion marihuany?

Zwykle paczka z nasionami konopi jest u klienta w 24 godziny od złożenie zamówienia. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć, ale nie przekracza on dwóch dni roboczych.

Jak wysyłamy paczki z nasionami konopi?

Nasiona są zapakowane w kopertę bąbelkową. Dodatkowo w środku są starannie zabezpieczone jeszcze raz folią bąbelkową, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu podczas transportu.

Czy na wysyłanej paczce są napisy „nasiona marihuany” lub liście marihuany?

Na wysyłanej paczce nie ma napisów „nasiona marihuany” czy liści marihuany, wszystkie wysyłane przez nas paczki są nie oznakowane, opakowane w taki sposób żeby nie zdradziły swojej zawartości, są całkowicie anonimowe.

Czy dane adresowe są kasowane?

Bezpieczne zakupy! Dane adresowe są kasowane, nie gromadzimy ich. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.

Czy można kupić jedno nasionko konopi?

Tak, sprzedajemy nasiona marihuany na sztuki z tym, że minimalne zamówienie przy pobraniu to 55zł razem z kosztem wysyłki. Zamówienia poniżej tej kwoty wysyłamy tylko po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe, dlatego za jedno nasionko należy zapłacić przelewem na konto bankowe.

Czy nasiona są osobno popakowane i podpisane?

Tak zakupione nasiona marihuany są osobno pakowane i każda odmiana podpisana. Jeśli kupujesz jedno nasiono to jest ono dodatkowo zapakowane w plastikową fiolką tak żeby było dobrze zabezpieczone przed zniszczeniem. Jeśli kupujesz jednej odmiany więcej nasion konopi to są one w oryginalnym opakowaniu od producenta. Informacja ile trzeba kupić nasion jednej odmiany żeby były w oryginalnym opakowaniu od producenta, jest zawsze na stronie każdego produktu, w formie listy wyboru odpowiedniej ilości nasion marihuany.

Czy wszystkie promocje łączą się ze sobą?

Tak u nas wszystkie promocje łączą się ze sobą.

Czy wysyłamy paczki na Poste-Restante?

Tak wysyłamy paczki na Poste-Restante, jeśli chcesz żeby paczka została wysłana tą formą to podczas procesu zamawiania nasion marihuany w formularzu będzie pole „Uwagi do zamówienia” tam należy wpisać: Poste-Restante.

Czy wysyłamy paczki na Paczkomaty InPost?

Tak wysyłamy paczki na Paczkomaty InPost.

Czy wysyłamy paczki z nasionami konopi za granice?

Tak wysyłamy paczki z nasionami marihuany za granice.

Nie dochodzi mi zamówiona paczka z nasionami?

Jeśli z jakiegoś powodu nie dochodzi ci zamówiona paczka do 5 dni roboczych to koniecznie napisz do nas na email: sklep@thc-thc.com a my podamy ci numer paczki po którym będziesz mógł ją odnaleźć.

Czy można zamówić nasiona marihuany przez telefon?

Nie polecamy zamawiania nasion konopi przez telefon ze względów bezpieczeństwa. Ale na własną odpowiedzialność przyjmujemy zamówienie telefonicznie.

Jak przechowywać nasiona marihuany, konopi?

Tutaj się dowiesz gdzie i w jakiej temperaturze powinieneś przechowywać nasiona konopi żeby zachowały swoją świeżość.

Jak zamówić nasiona marihuany w sklepie THC-THC

Mimo, że w naszym sklepie z nasionami marihuany zamawianie jest bardzo proste, intuicyjne, bez rejestracji i zakładania konta, to przygotowaliśmy dla was instrukcję, omówienie.

nasiona marihuany, nasiona konopi, jak zamówić

Co to są feminizowane nasiona marihuany?

Tutaj się dowiesz co to są feminizowane nasiona konopi.

Co to są nasiona marihuany z autofloweringiem (autoflow, auto, automatic)?

Tutaj się dowiesz co to są nasiona konopi z autofloweringiem.

Co to są nasiona marihuany półautomaty (fast version, fast flowering)?

Tutaj się dowiesz co to są nasiona konopi półautomaty.

Jakie są różnice między nasionami konopi feminizowanymi, regularnymi, z autofloweringiem?

Tutaj się dowiesz jakie są różnice pomiędzy nasionami konopi feminizowanymi, regularnymi i z autofloweringiem.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie które cię nurtuje Zapraszam do kontaktu z nami. Nie udzielamy odpowiedzi związanych z uprawą konopi, nie doradzamy jak uprawiać konopie, gdyż w naszym kraju jest to zabronione.