Najlepsze Rabaty na Nasiona Marihuany i Konopi

Jeśli chcesz zrobić większe zakupy, około 100 nasion konopi i więcej, to Zapraszamy do kontaktu z nami lub też do skorzystania z oferty, która jest w zakładce Duże Oryginalne Opakowania.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepszy Rabat i przebić każdą ofertę konkurencji. Jako dystrybutor hurtowy nasion konopi posiadamy dużo większe zniżki niż nasza konkurencja, które wypracowaliśmy przez lata naszej działalności. Przedstaw nam ofertę konkurencji, a to samo kupisz u nas taniej. Po za tym wszystkie nasiona marihuany z naszej oferty mamy na miejscu. Ponadto dostajesz 100szt lub więcej nasion w Oryginalnych Paczkach od producentów nasion konopi. Nie sprzedajemy nasion luzem w zbiorczych opakowaniach (zipach) tak, jak praktykują to inni sprzedawcy. Sprzedajemy tylko Oryginalnie Zapakowane nasiona marihuany F1 i dajemy na nie Gwarancję.

Tylko u nas duże oryginalne opakowania 100szt nasion z Promocji 1+1 również dostajesz w Podwójnej ilości + do tego Standardowy Gratis.

Ze względów bezpieczeństwa preferujemy kontakt email. Polecamy Ci założyć skrzynkę email na gmail lub protonmail, mimo że są to darmowe skrzynki pocztowe to obie są szyfrowane protokołem SSL i znajdują się na zagranicznych serwerach.

Podaj “jakiś adres” i miej aktywny telefon, który nam podałeś, kurier na pewno zadzwoni i umówisz się z nim na spotkanie lub przyjedź do nas i odbierz osobiście nasiona w naszym magazynie.

Oferta w Hurtowych Cenach dla Innych Sklepów

Chcesz otrzymać od nas ofertę hurtową nasion konopi? Napisz do nas na email: hurt@thc-thc.com. Przedstaw nam swoją firmę, a my wyślemy Ci katalog z cenami hurtowymi nasion marihuany. Jesteśmy legalnie działającą firmą wystawiającą faktury na sprzedawane przez nas produkty. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nasion konopi indyjskich takich marek jak Akseeds i SeedBay oraz własnej produkcji nasion THC-THC.

ceny hurtowe na nasiona marihuany thc i konopi cbd