Większe Zakupy

Najlepsze Rabaty Dla Klientów Indywidualnych

Jeśli chcesz zrobić większe zakupy, około 100 nasion konopi i więcej, to Zapraszamy do kontaktu z nami lub też do skorzystania z oferty, która jest w zakładce Duże Oryginalne Opakowania.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepszy Rabat i przebić każdą ofertę konkurencji. Jako dystrybutor hurtowy nasion konopi posiadamy dużo większe zniżki niż nasza konkurencja, które wypracowaliśmy przez lata naszej działalności. Przedstaw nam ofertę konkurencji, a to samo kupisz u nas taniej. Po za tym wszystkie nasiona marihuany z naszej oferty mamy na miejscu. Ponadto dostajesz 100szt lub więcej nasion w Oryginalnych Paczkach od producentów nasion konopi. Nie sprzedajemy nasion luzem w zbiorczych opakowaniach (zipach) tak, jak praktykują to inni sprzedawcy. Sprzedajemy tylko Oryginalnie Zapakowane nasiona marihuany F1 i dajemy na nie GWARANCJĘ!

TYLKO U NAS DUŻE ORYGINALNE OPAKOWANIA 100szt NASION z PROMO 1+1 RÓWNIEŻ DOSTAJESZ W PODWÓJNEJ ILOŚCI + DO TEGO STANDARDOWY GRATIS!!!

Ze względów bezpieczeństwa preferujemy kontakt email. Polecamy Ci założyć skrzynkę email na gmail, mimo, że jest to darmowa skrzynka pocztowa, jest ona szyfrowana protokołem SSL i znajduje się na amerykańskim serwerze.

Podaj „jakiś adres” i miej aktywny telefon, który nam podałeś, kurier na pewno zadzwoni i umówisz się z nim na spotkanie.

Oferta dla Innych Sklepów

Chcesz otrzymać od nas ofertę hurtową nasion konopi? Napisz do nas na email: hurt@thc-thc.com. Przedstaw nam swoją firmę, a my wyślemy Ci katalog z cenami hurtowymi nasion marihuany. Jesteśmy legalnie działającą firmą wystawiającą faktury na sprzedawane przez nas produkty. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nasion konopi indyjskich takich producentów jak Akseeds oraz Zambeza Seeds.

Polecane Produkty z Kategorii Duże Oryginalne Opakowania

…Więcej nasion w dużych oryginalnych opakowaniach >>