Opublikowano

Czy Growshopy Mogą Sprzedawać Nasiona Marihuany, Konopi

sprzedaż nasion marihuany i konopi w growshopach

Omijaj niektóre firmy i ich sklepy, bo Bezpieczeństwo sprzedającego jest też twoim Bezpieczeństwem. Jak to jest ze sprzedażą nasion marihuany i konopi oraz sprzętu do uprawy roślin (nawozów, lamp itp.) za pośrednictwem sklepu tzw. GrowShopa.

Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest?

Nie można sprzedawać razem nasion marihuany oraz akcesoriów do uprawy roślin. Gdyż jest to już ewidentne przestępstwo, które można podpiąć pod pomocnictwo do uprawy. Nawet w krajach w których są różne formy legalizacji marihuany np. depenalizacja, nigdy firmy nie łączą sprzedaży nasion konopi indyjskich ze sprzedażą nawozów, lamp itp.

Informacje tą piszemy gdyż natknęliśmy się na sklepy, które prowadzą nielegalne praktyki. Mianowicie kilka lat temu na rynek weszły sklepy, które nie znają prawa lub też celowo je łamią. I sprzedają wszystko od nasion marihuany po nawozy i lampy. Formy ich nielegalnych działań są różne. Tworzenie dwóch sklepów internetowych jeden z nasionami marihuany a drugi ze sprzętem do uprawy roślin, a tak naprawdę cała sprzedaż odbywa się w jednym lokalu stacjonarnym, lub też w jednym lokalu podzielonym na dwa pomieszczenia. Jest to mało rozsądne, gdyż kiedy osoba-klient zostanie złapany na uprawie konopi i który zezna że od tego i tego sprzedawcy kupił nasiona marihuany oraz akcesoria do uprawy w jednym lokalu. To prokurator po prostu postawi zarzuty tym dwóm sprzedawcom i nie będzie się pytał o ich firmy. Nie będzie miało znaczenia, czy ta sprzedaż jest rozdzielona na dwie firmy. Albowiem zarzuty stawia się nie firmom, ale osobom z imienia i nazwiska. Dlatego podzielenie sprzedaży na dwie oddzielne firmy nie chroni przez odpowiedzialnością karną. Są też takie firmy które otwierają dwa sklepy stacjonarne, jeden z nasionami a drugi z akcesoriami do uprawy. A faktycznie księgują całą sprzedaż pod jedną firmę. Takich firm nie ma co nawet komentować. Ci bardziej ostrożni sprzedają w swoich growshopach nasiona konopi indyjskich spod lady. Ale takie działania mają krótkie nogi i jest to tylko kwestia czasu żeby ktoś się tym zajął.

Grow Shopy i Seed Shopy – Podział Tych Branż Jest Obowiązkowy

Nasiona marihuany to specyficzny biznes i żadna Profesjonalna, szanująca się firma nie kombinuje w ten sposób, growshop to jedno a nasiona marihuany, czyli seedshop to drugie. Pewne zasady tego biznesu są standardem w całej unii europejskiej. A polscy sprzedawcy zaczęli je łamać, w dodatku w kraju w którym nie ma nawet depenalizacji.

Nasza firma sprzedaje wyłącznie nasiona marihuany oraz fajki wodne do palenia melasy smakowej którą mamy również w ofercie. Nasiona marihuany oraz akcesoria dla palaczy (fajki wodne, melasa smakowa) można łączyć ze sobą, gdyż za pomocą nasion konopi oraz fajki wodnej nie wyprodukujemy żadnego narkotyku. Nie sprzedajemy akcesoriów do uprawy roślin oraz książek (poradników) jak uprawiać konopie indyjskie. Nie polecamy również żadnych growshopów, czy też nie informujemy gdzie takie się znajdują.

Opisy zawarte na naszej stronie są wyłącznie charakterystyką danych odmian konopi indyjskich i nie zawierają w sobie żadnych instrukcji jak uprawiać więc nie są pomocne w uprawie marihuany.

Artykuł ten ma na celu przekazanie tych informacji osobom, potencjalnym klientom, tak żeby niepotrzebnie się nie narażali. Oraz mediom, które mogły by się zainteresować tego typu sprzedażą. Że nie wszystkie firmy prowadzą takie praktyki i nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora. Tego typu działania to też pretekst dla różnych organów. Do ewentualnego wejścia do takich firm i zajęcia im komputerów.

Prosimy nie utożsamiać naszej firmy z tego typu działaniami, gdyż nasz sklep w ten sposób nie funkcjonuje. Dbamy o własne Bezpieczeństwo a tym samym o Bezpieczeństwo naszych klientów.

Polecamy również artykuł:

Oceń
[Głosów: 7 Ocena: 5]