Opublikowano

Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie?

nasiona konopi i ich najlepsi producenci

Nie jesteśmy super marketem z nasionami w którym jest wszystko a zarazem nic. Nasza współpraca z producentami nasion konopi indyjskich jest troszkę inna, opiera się o kontrakty.

Współpracujemy z Najlepszymi Producentami Nasion Konopi

Dlatego też współpracujemy z wiodącymi producentami nasiona marihuany takimi jak: Dutch Passion, Female Seeds, Green House Seeds, Royal Queen Seeds, Sensi Seeds. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oraz większym klientem tych właśnie producentów. I z tego powodu też wiemy że nasiona marihuany które nam sprzedają będą najlepszej jakości. Gdyż na pewno nie chcą stracić takiego dużego odbiorcy jak my. W wielu przypadkach mamy z nimi relacje wręcz osobiste, spotykamy się na takich imprezach ja Cannafest czy Spannabis.

Sklepy które mają stu czy więcej producentów w swojej ofercie nie mają takich relacji i przywilejów. Gdyż zamawiają raz na jakiś czas po parę paczek każdej odmiany i tak naprawdę nie są zapamiętywanym odbiorcom. Inną rzeczą jest że przy takich supermarketowych ofertach na sklepie jest setki nasion konopi mało znanych odmian. I czasem takie nasiona marihuany leżą latami żeby się sprzedać, bo najzwyczajniej nie ma na nich chętnych. Ludzie wolą sprawdzone, pewne odmiany konopi indyjskich. Są też tacy sprzedawcy którzy tworzą wirtualne oferty, czyli kopiują z zagranicznych portali wszystko jak leci a faktycznie na stanie fizycznym mają mniej niż my.

Współpraca z tylko kilkoma wiodącymi producentami jest bardzo korzystna z wielu przyczyn i dla sprzedającego nasiona i dla kupującego. Kontrakty które podpisujemy są obwarowane pewną sprzedażą roczną i musimy ją utrzymywać, przy naszej ilości stałych klientów jakich mamy, spokojnie możemy taką sprzedaż wyrobić. Dzięki dużej sprzedaży mamy niższe ceny u producentów, dzięki temu mogliśmy wprowadzić ofertę hurtową. Drugim aspektem który jest też z korzyścią dla naszych klientów jest fakt że dla tych producentów nasion konopi jesteśmy liczącym się klientem. Tym samym muszą dostarczać nam świeże najlepsze nasiona marihuany. Idąc dalej jesteśmy nawet wyłącznym dystrybutorem marki nasion: Akseeds.

Najwyższej Jakości Nasiona Marihuany Naszych Marek

Mamy również nasiona sygnowane naszymi markami czyli THC-THC oraz SeedBay. Te nasiona marihuany są produkowane dla nas przez jedną z wyżej wymienionych firm i jest to też uwarunkowane odpowiednim kontraktem. Nasiona konopi naszych marek to niższa cena, ale za to w bardzo dobrej jakości, pełnowartościowe nasiona F1.

Oferta producentów nasion których mamy w swojej ofercie spokojnie zaspokoi każdego, każdy na pewno znajdzie jakieś nasiona marihuany dla siebie. Takie firmy jak Dutch Passion czy Royal Queen Seeds to można powiedzieć, pionierzy w tej branży. Oni są ojcami najlepszych genetyk, na których bazie powstaje większości nowoczesnych odmian konopi indyjskich. Wiele innych firm korzystało lub korzysta z ich genetyk do tworzenia własnych nasion marihuany.

Wszystkie nasiona marihuany które mamy w ofercie są dostępne u nas od ręki, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

Oceń
[Głosów: 5 Ocena: 5]