Opublikowano

Legalność Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich

czy nasiona marihuany inaczej konopi są legalne

Czy nasiona marihuany są legalne? tak zaś uprawa konopi indyjskich na terenie Polski już nie. Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji psychoaktywnej, jaką jest THC, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów, w tym też w Polsce, jest całkowicie legalne.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi, że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem, mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Jako że jesteśmy firmą europejską z siedzibą w Hiszpanii oraz globalnym sklepem internetowym, nasza oferta jest skierowana do wielu klientów pochodzących z różnych krajów, w których obowiązuje różne prawo. Aktualnie w około 70% krajów Unii Europejskiej panuje tzw. depenalizacja, czyli handel marihuaną jest dalej zabroniony, ale już nikt nikogo nie ściga za uprawę 2-3 roślin czy też posiadanie niewielkiej ilości suszu. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien sam sprawdzić stan prawny kraju, w którym się znajduje i go przestrzegać. Kwestię prawa i legalności nasion marihuany poruszyliśmy również w artykule: Czy Sprzedaż Nasion Konopi Indyjskich w Polsce Jest Legalna?

A więc do czego można wykorzystać nasiona marihuany w Polsce? Otóż można je na przykład kolekcjonować, inaczej mówiąc zbierać w dużych kolorowych kolekcjach. Dlaczego kolorowych? Producenci tych nasion tworzą różne, ładne i kolorowe opakowania. Mało tego! każdy producent ma swoje inne i indywidualne opakowania, które są znakiem rozpoznawczym danej marki, przez co można je właśnie zbierać, tworząc te cudne kolekcje. Należy zwrócić uwagę że znaczki pocztowe mają również inne zastosowanie, a mimo to są kolekcjonowane. Dlatego też nasiona konopi indyjskich mogą być także zbierane w celach kolekcjonerskich. Zakup i zbieranie nasion marihuany może mieć jeszcze inny, głębszy sens. Można je trzymać przez długie lata w celu zachowania materiału genetycznego poszczególnych odmian konopi, których jest niezliczona ilość.

Polityka Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi przez Naszą Firmę

Zawsze informujemy że: UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA! Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie osobom pełnoletnim, które ukończyły 18 lat. Nie jest to uregulowane prawnie, ale jest to nasza własna, wewnętrzna polityka firmy. Osoby pełnoletnie są bardziej świadome swoich czynów, dlatego też nasiona konopi i inne produkty sprzedajemy wyłącznie osobom, które ukończyły 18 rok życia.

Kontaktując się z nami pamiętaj, że nie odpisujemy ani nie odpowiadamy na pytania związane z uprawą konopi indyjskich oraz nie doradzamy, jak to robić.

Uwagi do Zakupu Nasion Marihuany, Konopi w Naszym Sklepie

Wszystkie zamówienia są realizowane w 100% Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55zł razem z kosztem wysyłki, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Zdarzają się sytuacje, kiedy to paczka znajduje się na poczcie lub w placówce kurierskiej i nie jest awizowana u odbiorcy przez listonosza-kuriera. Dlatego jeśli paczka nie dochodzi do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych, prosimy o kontakt z nami. Podamy numer paczki i bez problemu będzie można ją odebrać na poczcie lub w placówce kurierskiej.

Bezpieczne zakupy! Na naszej stronie bez obaw możesz zamawiać produkty oraz przeglądać ofertę. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL. Jest to szyfrowanie stosowane, np. przez banki. Zamówienia, które do nas trafiają, na czas realizacji są przechowywane przez krótki okres na zewnętrznym, szyfrowanym dysku twardym, a później są kasowane.

Kupując kilka nasion jednej odmiany dostaniesz je w Oryginalnej Paczce od producenta. Informacja, ile nasion jednej odmiany trzeba kupić, żeby były w oryginalnej paczce od producenta, jest zawsze zamieszczona w opisie każdej odmiany.

Oceń
[Głosów: 6 Ocena: 5]