Legalność Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich

Czy nasiona marihuany są legalne? UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA! Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji psychoaktywnych, jaką jest THC, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów, w tym też w Polsce, jest całkowicie legalne.

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep, thc-thc

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi, że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem, mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Jako że jesteśmy firmą europejską, zarejestrowaną w Hiszpanii z globalnym sklepem internetowym, nasza oferta jest skierowana do wielu klientów pochodzących z różnych krajów, w których obowiązuje różne prawo. Aktualnie w około 70% krajów Unii Europejskiej panuje tzw. depenalizacja, czyli handel marihuaną jest dalej zabroniony, ale już nikt nikogo nie ściga za uprawę 2-3 roślin czy też posiadanie niewielkiej ilości suszu. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien sam sprawdzić stan prawny kraju, w którym się znajduje i go przestrzegać. Kwestię prawa i legalności nasion marihuany poruszyliśmy również w artykule: Czy Sprzedaż Nasion Konopi Indyjskich w Polsce Jest Legalna?

Co można robić z nasionami marihuany w kraju z takim prawem jak Polska? Można je po prostu kolekcjonować, czy też zbierać. Dlatego też producenci nasion prześcigają się w coraz to ładniejszych, kolorowych opakowaniach. Każda odmiana konopi i producent mają swoje indywidualne opakowania. Cóż, właśnie tak – można je zbierać, tworząc ładnie wyglądające kolekcje. Znaczki pocztowe też mają inne przeznaczenie niż kolekcjonowanie ich, a mimo to z racji, że są różne, ładne są zbierane w celach kolekcjonerskich. Czemu miało by być inaczej z kolekcjonowaniem nasion marihuany?

Zbieranie nasion konopi może mieć jeszcze inny sens, mianowicie można je zbierać w celu zachowania genetyki poszczególnych odmian konopi, które często przemijają bezpowrotnie. Dzieje się tak, gdyż odmiany konopi indyjskich są ciągle krzyżowane między sobą i stabilizowane przez kilka lat, po czym na rzecz innych odmian marihuany są ponownie krzyżowane. Tak właśnie powstają nowe odmiany konopi, które później po prostu potrafią przeminąć a na ich miejsce powstają nowe. Kupując i przechowując różne nasiona marihuany różnych producentów w kolekcji zachowujemy ich genetykę, która dzięki temu nie przeminie.

Polityka Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi przez Naszą Firmę

Zawsze informujemy że: UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA! Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie osobom pełnoletnim, które ukończyły 18 lat. Nie jest to uregulowane prawnie, ale jest to nasza własna, wewnętrzna polityka firmy. Osoby pełnoletnie są bardziej świadome swoich czynów, dlatego też nasiona konopi i inne produkty sprzedajemy wyłącznie osobom, które ukończyły 18 rok życia.

Kontaktując się z nami pamiętaj, że nie odpisujemy ani nie odpowiadamy na pytania związane z uprawą konopi indyjskich oraz nie doradzamy, jak to robić.

Uwagi do Zakupu Nasion Marihuany, Konopi w Naszym Sklepie

Wszystkie zamówienia są realizowane w 100% Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55zł razem z kosztem wysyłki, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Zdarzają się sytuacje, kiedy to paczka znajduje się na poczcie lub w placówce kurierskiej i nie jest awizowana u odbiorcy przez listonosza-kuriera. Dlatego jeśli paczka nie dochodzi do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych, prosimy o kontakt z nami. Podamy numer paczki i bez problemu będzie można ją odebrać na poczcie lub w placówce kurierskiej.

Bezpieczne zakupy! Na naszej stronie bez obaw możesz zamawiać produkty oraz przeglądać ofertę. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL. Jest to szyfrowanie stosowane, np. przez banki. Zamówienia, które do nas trafiają, na czas realizacji są przechowywane przez krótki okres na zewnętrznym, szyfrowanym dysku twardym, a później są kasowane.

Kupując kilka nasion jednej odmiany dostaniesz je w Oryginalnej Paczce od producenta. Informacja, ile nasion jednej odmiany trzeba kupić, żeby były w oryginalnej paczce od producenta, jest zawsze zamieszczona w opisie każdej odmiany.