Legalność Nasion Marihuany

Legalność Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich

Czy nasiona marihuany są legalne?
UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!

Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji narkotycznych, THC. Dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów w tym też w Polsce jest całkowicie legalne. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce. I są świadomi że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep, thc-thc

Jako że jesteśmy firmą europejską zarejestrowaną w Hiszpanii ze sklepem internetowym globalnym. Oferta nasza jest skierowana do wielu krajów w których prawo jest różne. Aktualnie w około 70% krajów Unii Europejskiej jest tzw. depenalizacja, czyli handel marihuaną jest dalej zabroniony, ale już nikt nikogo nie ściga za uprawę 2-3 roślin czy też posiadanie niewielkiej ilości suszu. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien sam sprawdzić stan prawny kraju w którym się znajduje i go przestrzegać.

Co można robić z nasionami marihuany w takim kraju z takim prawem jak Polska. Można je po prostu kolekcjonować-zbierać. Dlatego też producenci nasion prześcigają się w coraz to ładniejszych, kolorowych opakowaniach. Każda odmiana konopi i producent mają swoje indywidualne opakowania. Cóż, właśnie tak można je zbierać, tworząc ładnie wyglądające kolekcje. Znaczki pocztowe też mają inne przeznaczenie niż kolekcjonowanie ich a mimo to z racji że są różne, ładne są zbierane w celach kolekcjonerskich. Czemu miało by być inaczej z kolekcjonowaniem nasion marihuany.

Zbieranie nasion konopi może mieć jeszcze inny sens, mianowicie można je zbierać w celu zachowania genetyki poszczególnych odmian konopi, które to genetyki często przemijają bez powrotne. Dzieje się tak gdyż odmiany konopi indyjskich są ciągle krzyżowane między sobą i stabilizowane kilka lat. Po czym na rzecz innych odmian marihuany są ponownie krzyżowane, tak powstają właśnie nowe odmiany konopi. Które później po prostu potrafią przeminąć a na ich miejsce powstają nowe. Kupując i przechowując ich nasiona marihuany w kolekcji zachowujemy ich genetykę która dzięki temu nie przeminie.

Polityka Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi przez Naszą Firmę

Zawsze informujemy że: UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie osobom pełnoletnim, które ukończyły 18 lat. Nie jest to uregulowane prawnie, ale jest to nasza własna wewnętrzna polityka firmy. Osoby pełnoletnie są bardziej świadome swoich czynów dlatego też nasiona konopi i inne produkty sprzedajemy wyłącznie osobom które ukończyły 18 rok życia.

Kontaktując się z nami pamiętaj że nie odpisujemy ani nie odpowiadamy na pytania związane z uprawą konopi indyjskich, nie doradzamy jak to robić.

Uwagi do Zakupu Nasion Marihuany, Konopi

Wszystkie zamówienia są realizowane w 100%
Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55zł razem z kosztem wysyłki, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Zdarzają się sytuacje że paczka leży na poczcie lub w placówce kurierskiej i nie jest awizowana u odbiorcy przez listonosza-kuriera. Dlatego jeśli paczka nie dochodzi do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych to Prosimy o kontakt z nami, podamy numer paczki i bez problemu będzie można ją odebrać na poczcie lub w placówce kurierskiej.

Bezpieczne zakupy!
Bez obaw możesz zamawiać na naszej stronie, przeglądać ofertę. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki. Zamówienia które do nas trafiają, na czas realizacji są przechowywane przez krótki okres na zewnętrznym szyfrowanym dysku twardym. A później są kasowane.

Kupując kilka nasion jednej odmiany dostaniesz je w Oryginalnej Paczce od producenta, informacja ile trzeba kupić nasion jednej odmiany żeby były w oryginalnej paczce od producenta jest zawsze zamieszczona w opisie każdej odmiany.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Kup swoje nasiona marihuany Bezpiecznie w naszym sklepie z nasionami konopi THC-THC.