Gdzie i w Jaki Sposób Kupić Swoje Nasiona Marihuany, Konopi

Czy Zamawianie Nasion Konopi Przez Telefon Jest Bezpieczne?

Otóż NIE, tłumaczymy dlaczego. Spotykamy się z przekonaniem wśród niewielkiej liczby klientów, którzy myślą że zamówienie nasion konopi indyjskich przez telefon jest bezpieczniejsze niż przez internet. Jest to złe myślenie, wręcz przeciwnie.

bezpieczny, dyskretny, sklep, nasiona marihuany, konopi

Linie telefoniczne w żaden sposób nie są szyfrowane i nawet nie ma opcji wykupienia takiej usługi w firmach telekomunikacyjnych, przy obecnej ustawie inwigilacyjnej telefon jest wręcz twoim szpiegiem. Technicznie nie ma ograniczeń w możliwości podsłuchiwaniu telefonów czy czytania nie swoich smsów. Na jakiejś stronie wyczytaliśmy że ktoś ma szyfrowany telefon, jest to tylko chwyt marketingowy. Gdyż to nie zabezpieczy twojej rozmowy, jeśli Ty sam nie będziesz miał też szyfrowanego telefonu. My naszym klientom mówimy wprost składanie zamówień przez telefon nie jest bezpieczne, ale na własną odpowiedzialność możemy przyjąć takie zamówienie. 100%-towe bezpieczeństwo daje dobrze zrobiona strona www z Certyfikatem SSL, czyli zrobiona na szyfrowanej sieci HTTPS, szczegóły tutaj. Nie ma możliwości szpiegowania tego typu stron www, gdyż gdyby było takie możliwe to nie mogły by funkcjonować strony bankowe. Bo ciągle ktoś by je szpiegował i wyłapywał na przykład loginy i hasła do kont klientów. Nasza strona jest stworzona na tej samej technologii co właśnie strony bankowe i jest w 100% bezpieczna. Do tego dochodzi serwer zagraniczny który daje kolejny poziom bezpieczeństwa. Oczywiście skrzynki pocztowe również mamy szyfrowane protokołem SSL.

Gdzie powinieneś założyć swoją skrzynkę pocztową. Polecamy założyć sobie skrzynkę pocztową na gmail, nie polecamy innych darmowych skrzynek ta jest najbezpieczniejsza. Dlaczego gmail jest bezpieczny, a otóż po pierwsze jest na amerykańskim serwerze, po drugie co najważniejsze mimo że jest to darmowa skrzynka pocztowa to jest szyfrowana protokołem HTTPS. Do tego znajdź sobie JAKIŚ ADRES na który przyjdzie Ci paczka i czuj się Bezpiecznie robiąc u nas swoje zakupy.

Czy Zakupy w Sklepach Stacjonarnych z Nasionami Marihuany są Bezpieczne?

Przeczytaj to a zrozumiesz czemu warto kupić nasiona w dobrym sklepie internetowym. Najpierw odpowiemy na pytanie czy zakupy w sklepach stacjonarnych z nasionami marihuany są bezpieczne? odpowiedź brzmi NIE, dlatego też zamknęliśmy swój sklep stacjonarny z nasionami konopi. Z biegiem czasu kiedy prowadziliśmy sklep stacjonarny zauważyliśmy że Polska nie jest jeszcze na to gotowa. Normą stało się częste wystawanie przypadkowych radiowozów w okolicy co zaczęło nas zastanawiać. Mimo małej miejscowości w jakiej znajdował się nasz sklep stacjonarny służby znalazły sposób żeby go obserwować i wiedziały kto wchodzi i wychodzi z naszego sklepu. Mimo że nasi klienci stawiali swoje samochody daleko od naszej firmy, to bardzo często dziwnym trafem po przejechaniu kilku kilometrów mieli kontrolę drogową. Ten schemat u wielu naszych klientów powtarzał się ciągle. To teraz wyobraźcie sobie co musi się dziać w dużych miastach gdzie są sklepy stacjonarne z nasionami. Możliwości inwigilacji tego typu sklepów stacjonarnych są wręcz nieograniczone. Wszystkie miasta mają miejski monitoring, nikt nikogo na ulicy nie zna, przez co można umieścić obserwatora niemal że pod samymi drzwiami takiego sklepu.

Inną rzeczą jest to że polska nie dorosła jeszcze do tego typu działalności. Nie ma u nas żadnej formy legalizacji marihuany, mimo że prawie w całej europie jest już depenalizacja. Czyli uprawa kilku krzaczków marihuany lub też posiadanie kilku gramów marihuany jest tylko i wyłącznie wykroczeniem. Dostaje się za to mandat tak jak na przykład za picie piwa w miejscu publicznym.

Przez amatorskie nielegalne praktyki sklepikarzy, które opisaliśmy tutaj a od których się odcinamy jako inny poziom działalności, zamknięcie sklepów stacjonarnych jest bardzo pewne. Prowadzenie tego typu biznesu jest dość niebezpieczne dla sprzedającego jaki i dla nabywców. Jaki może być scenariusz żeby zamknąć sklepy stacjonarne, może być bardzo prosty i jest do wykonania. W pierwszej kolejności na celownik zostaną wybrani klienci takiego sklepu stacjonarnego. Wystarczy dwóch lub trzech żeby zamknąć całą sieć takich sklepów stacjonarnych. Kiedy już tacy wytypowani klienci zostaną złapani na uprawie konopi indyjskich. Po czym podczas zeznań wskażą że kupili nasiona w tym i tym sklepie stacjonarnym. A podczas rozmowy ze sprzedawcą rozmawiali o kiełkowaniu, po czym to zeznają. To sprzedawca ma postawione zarzuty pomocnictwa.

Przy sprzedaży internetowej jest całkiem inaczej. Jest to sprzedaż anonimowa, internet jak i firmy sprzedające w sieci są globalne z nipem europejskim. Dlatego my nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy wykorzystaniu dostępnych form zabezpieczeń, szyfrowań sprzedaż jak i zakupy w internecie są bardzo bezpieczne. Widać to po tym jak prężnie rozwija się w każdej dziedzinie sprzedaż internetowa. Choć by sektor bankowy który jest najbardziej narażony na rożnego rodzaju przechwytywanie danych a jednak tak się nie dzieje.