Opublikowano

Gdzie i w Jaki Sposób Kupić Swoje Nasiona Marihuany, Konopi

gdzie i jak kupić nasiona marihuany i konopi

Jeśli ktoś chce kupić nasiona konopi, to zastanawia się w pierwszej kolejności gdzie to zrobić. Szuka rzetelnego i pewnego sklepu z takim asortymentem. Sklepów tego typu jest bardzo dużo od internetowych po stacjonarne. Więc kolejnym krokiem, jeśli już znajdziemy odpowiedni dla nas sklep jest kwestia jak w nim bezpiecznie kupić nasiona.

Czy Zamawianie Nasion Konopi Przez Telefon Jest Bezpieczne?

Otóż NIE, tłumaczymy dlaczego. Spotykamy się z przekonaniem wśród niewielkiej liczby klientów, którzy myślą że zamówienie nasion konopi indyjskich przez telefon jest bezpieczniejsze niż przez internet. Jest to ich złe myślenie, wręcz przeciwnie zamawianie przez telefon jest niebezpieczne. Jest takie powiedzenie “telefony mikrofony”. Internet jest dużo bezpieczniejszy, gdyż da się go zabezpieczyć.

Linie telefoniczne w żaden sposób nie są szyfrowane i nawet nie ma opcji wykupienia takiej usługi w firmach telekomunikacyjnych, przy obecnej ustawie inwigilacyjnej telefon jest wręcz twoim szpiegiem. Technicznie nie ma ograniczeń w możliwości podsłuchiwaniu telefonów czy czytania nie swoich smsów. Na jakiejś stronie konkurencyjnej wyczytaliśmy że ktoś ma szyfrowany telefon, jest to tylko chwyt marketingowy. Gdyż to nie zabezpieczy twojej rozmowy, jeśli Ty sam nie będziesz miał też szyfrowanego telefonu. My naszym klientom mówimy wprost, że składanie zamówień przez telefon nie jest bezpieczne, ale na własną odpowiedzialność możemy przyjąć takie zamówienie. 100%-towe bezpieczeństwo daje dobrze zrobiona strona www z Certyfikatem SSL, czyli zrobiona na szyfrowanej sieci HTTPS. Przeczytaj szczegóły o zabezpieczeniach naszej strony. Nie ma możliwości szpiegowania tego typu stron www, gdyż gdyby było takie coś możliwe, to nie mogłyby funkcjonować strony bankowe. Bo ciągle ktoś by je szpiegował i wyłapywał na przykład loginy i hasła do kont klientów. Nasza strona jest stworzona na tej samej technologii co właśnie strony bankowe i jest w 100% bezpieczna. Do tego dochodzi serwer zagraniczny, który daje kolejny poziom bezpieczeństwa. Oczywiście skrzynki pocztowe również mamy szyfrowane protokołem SSL.

Gdzie powinieneś założyć swoją skrzynkę pocztową. Polecamy Ci założyć sobie skrzynkę pocztową na gmail lub protonmail, nie polecamy innych darmowych skrzynek, te są najbezpieczniejsze. Dlaczego gmail i protonmail jest bezpieczny? A otóż, po pierwsze są na zagranicznych serwerach, po drugie co najważniejsze mimo że są to darmowe skrzynki pocztowe, to są one szyfrowane protokołem HTTPS. Do tego znajdź sobie JAKIŚ ADRES na który przyjdzie Ci paczka i czuj się Bezpiecznie robiąc u nas swoje zakupy.

Czy Zakupy w Sklepach Stacjonarnych z Nasionami Marihuany są Bezpieczne?

Przeczytaj to a zrozumiesz czemu warto kupić nasiona w dobrym sklepie internetowym i ewentualnie odebrać je sobie osobiście w magazynie takiego sklepu. Najpierw odpowiemy na pytanie czy zakupy w sklepach stacjonarnych z nasionami marihuany są bezpieczne? odpowiedź brzmi, zależy gdzie. Obecnie w niemalże każdym mieście jest monitoring miejski, dlatego też sklep stacjonarny w takim miejscu nie jest bezpieczny, gdyż takie miejsce może być pod obserwacją. Miejski monitoring, to idealne narzędzie do tego typu działań.

My jako profesjonalna firma zamknęliśmy nasz sklep stacjonarny z nasionami konopi, gdyż z biegiem czasu kiedy prowadziliśmy go zauważyliśmy że Polska nie jest jeszcze na to gotowa. Normą stało się częste wystawanie przypadkowych radiowozów w okolicy, co zaczęło nas zastanawiać. Mimo małej miejscowości w jakiej znajdował się nasz sklep stacjonarny służby znalazły sposób żeby nam uprzykrzać życie. Mimo że nasi klienci stawiali swoje samochody daleko od naszej firmy, to bardzo często dziwnym trafem po przejechaniu kilku kilometrów mieli kontrolę drogową. Ten schemat u wielu naszych klientów powtarzał się często. Więc na naszym przykładzie wyobraźcie sobie co musi się dziać w dużych miastach, gdzie są sklepy stacjonarne z nasionami. Możliwości inwigilacji tego typu sklepów stacjonarnych są wręcz nieograniczone. Jak już wspomnieliśmy miasta mają miejskie monitoringi, nikt nikogo nie zna na ulicy, przez co można umieścić obserwatora niemalże pod samymi drzwiami takiego sklepu. Takie są fakty!

Inną rzeczą jest to, że Polska nie dorosła jeszcze do tego typu działalności. Nie ma u nas żadnej formy legalizacji marihuany, mimo że prawie w całej europie jest już depenalizacja. Czyli uprawa kilku krzaczków marihuany lub też posiadanie kilku gramów marihuany jest tylko i wyłącznie wykroczeniem. Dostaje się za to mandat, tak jak na przykład za picie piwa w miejscu publicznym.

Czy Kupno Nasion Konopi w Growshopach z Akcesoriami do Uprawy Jest Bezpieczne?

Nasza konkurencja, która łączy sprzedaż nasion marihuany z nawozami i innymi akcesoriami do uprawy naraża siebie i swoich klientów. Są to amatorskie nielegalne praktyki sklepikarzy, które opisaliśmy w artykule o tym czy growshopy mogą sprzedawać nasiona konopi. A od których się odcinamy jako inny poziom działalności, a też z racji tego iż takie biznesy mogą być w każdej chwili zamknięte. Prowadzenie tego typu biznesu jest dość a może nawet bardzo ryzykowne dla sprzedającego jaki i dla nabywców. Jaki może być scenariusz żeby zamknąć taki sklep stacjonarny z wszystkim (nasionami konopi, ziemią, nawozami, lampami…itp.), może być bardzo prosty i jest do wykonania przez służby. W pierwszej kolejności na celownik zostaną wybrani klienci takiego sklepu stacjonarnego połączonego z growshopem. Wystarczy dwóch lub trzech klientów żeby zamknąć nawet całą sieć takich sklepów stacjonarnych. Kiedy już tacy wytypowani klienci zostaną złapani na uprawie konopi indyjskich. Po czym podczas zeznań wskażą że kupili nasiona i akcesoria do ich uprawy w tym i tym sklepie stacjonarnym. A podczas rozmowy ze sprzedawcą rozmawiali o kiełkowaniu, po czym to zeznają. To sprzedawca ma postawione zarzuty pomocnictwa a z racji że sprzedaje wszystko od nasion po akcesoria do uprawy, to sąd nie da wiary że nasiona marihuany były sprzedawane do celów kolekcjonerskich.

Przy sprzedaży internetowej jest całkiem inaczej. Jest to sprzedaż anonimowa, internet jak i firmy sprzedające w sieci są globalne. Dlatego my nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy wykorzystaniu dostępnych form zabezpieczeń, szyfrowań sprzedaż jak i zakupy w internecie są bardzo bezpieczne. Widać to po tym jak prężnie rozwija się w każdej dziedzinie sprzedaż internetowa. Choć by sektor bankowy który jest najbardziej narażony na rożnego rodzaju przechwytywanie danych, a jednak tak się nie dzieje.

A Więc Gdzie Bezpiecznie Kupić Swoje Nasiona Marihuany?

Powyżej opisaliśmy dość obszernie rynek konopny sprzedający między innymi nasiona konopi indyjskich i związane z tym problemy, zarówno sprzedawców jak i ich klientów. Dlatego nie owijając dalej w bawełnę Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym z możliwością odbioru osobistego w naszym magazynie, który znajduje się w małej miejscowości bez miejskiego monitoringu.

Oceń
[Głosów: 3 Ocena: 5]