Opublikowano

Cudownie Niskie Ceny Nasion Marihuany u Konkurencji a ich Jakość

tylko oryginalne nasiona marihuany i konopi w niskich cenach

Nie daj się naciągnąć u konkurencji i na różnych aukcjach internetowych na niską cenę nasion, bądź czujny! Opiszę Wam jedną z sytuacji odnośnie rabatów na większą ilość nasion marihuany, która jest dość częstym zjawiskiem na rynku konopnym.

Historie Naszych Klientów

Otóż zgłosił się do nas klient który chciał kupić nasiona konopi Green AK XL Automatic Feminizowane od Zambeza Seeds, zrobiliśmy mu bardzo dobrą cenę. Jednak zwykle klienci sprawdzają ceny u konkurencji, tym razem ktoś zaproponował mu cudownie niską cenę 6zł. Klient ten z racji że był bardzo w porządku zadzwonił do nas i poinformował nas że niestety nie kupi u nas nasion gdyż ktoś inny zaproponował mu cenę 6zł za nasiona feminizowane w dodatku automatycznie kwitnące, dodał jeszcze że uda mu się stargować do 5zł gdyż tamten sprzedawca był skory do negocjowania jeszcze lepszej ceny. Klient ten zdradził nam jeszcze że owy sprzedawca skrytykował nasiona marihuany producenta Zambeza Seeds na którego mamy wyłączność i dodał jeszcze że jego nasiona Uwaga! za 6zł są lepsze od nasion Zambeza Renomowanego producenta nasion konopi indyjskich. Swoją drogą nie widzieliśmy żeby jaki kolwiek renomowany producent nasion z Holandii czy Hiszpanii sprzedawał swoje nasion marihuany w cenie 6zł.

Tak to jest jeśli nie można mieć czegoś w swojej ofercie. W tym wypadku ten sprzedawca nie może mieć nasion konopi Zambeza Seeds bo my mamy na nie wyłączność. Dlatego najlepiej je skrytykować i zaoferować COŚ! za 6zł, ciekawe co to takiego szalonego, nawet nie ma co tego komentować bo co można kupić za 6zł. Znamy bardzo dobrze rynek od Holandii po Hiszpanię a nawet Algierię czy Maroko i nie ma takich opcji żeby można było oferować dobre nasiona marihuany w cenie 6zł. Są takie oferty, ale jest to kot w worku.

Kochani nie dajcie się naciągać. Takich sytuacji mamy sporo i zwykle kończy się to tak że taki klient wraca do nas po pół roku i mówi mieliście rację, cudów nie ma. Tracąc przy tym sporo zmarnowanego czasu, i nie mówiąc już o poniesionych kosztach.

Opisywaliśmy już na naszym blogu praktyki sprzedaży podrobionych nasion konopi producenta Dutch Passion. Przez co nasza firma naraziła się pewnemu forum internetowemu odpowiedzialnemu za ten proceder. Co skutkuje hejtem w naszą stronę i zakładaniem nam tematów typu: “przypał”.

Jeśli chcesz kupić większą ilość nasion to dzwoń, pisz do nas. Zrobimy Ci najlepszy Rabat. Dostaniesz oryginalne nasiona marihuany F1 i damy Ci na nie GWARANCJE! Przedstaw nam co zaoferowała Ci konkurencja a to samo dostaniesz taniej. Jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę, gdyż jesteśmy dystrybutorem hurtowym nasion i mamy dużo wiesze zniżki niż nasza konkurencja. Jesteśmy również producentem nasion konopi, które sami produkujemy w Hiszpanii i sprzedajemy je pod własnymi markami THC-THC oraz SeedBay. Sprawia to, że możemy Ci zaoferować najwyższej jakości nasiona z pierwszej ręki.

Oceń
[Głosów: 4 Ocena: 5]