Sklep Stacjonarny z Nasionami Marihuany i Konopi

Zakupione u nas nasiona marihuany można odebrać osobiście w naszym magazynie, który mieści się w dyskretnej miejscowości bez miejskiego monitoringu. Wszystkie nasiona konopi z naszej oferty mamy na miejscu w fizycznym magazynie. Przed przyjazdem do nas Prosimy o wcześniejszy kontakt.

sklep stacjonarny z nasionami marihuany thc i konopi cbd

Nie Prowadzimy Typowego Sklepu Stacjonarnego

Zamknęliśmy nasz sklep stacjonarny z powodów prawnych. Po kilku latach prowadzenia naszego sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany okazało się, że jest to bardzo ryzykowne z powodów Polskiego prawa. Doświadczenie pokazało nam, że prowadzenie tego typu sklepu stacjonarnego w Polsce jest bardzo utrudnione. Wiąże się to z różnymi problemami prawnymi. Dlatego nasz sklep stacjonarny z nasionami konopi został przez nas zamknięty i można u nas robić zakupy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz odebrać zamówienie osobiście w naszym magazynie, który znajduje się w małej miejscowości bez monitoringu miejskiego. Tym samym odradzamy również wszystkim robienia zakupów w sklepach stacjonarnych, które znajdują się w miastach z monitoringiem miejskim.

Polska to kraj w którym wciąż konopie, jak również nasiona marihuany są traktowane jak zły narkotyk. Dlatego typowy sklep stacjonarny z szyldami i witrynami oklejonymi liśćmi marihuany kojarzą się dla wielu osób ze złym miejscem, które należy tępić. A wiadome instytucje wiążą z takimi miejscami swój sukces w zwalczaniu narkomanii. Dlatego też takie miejsca mogą być chętnie obserwowane, a miejski monitoring to zdecydowanie ułatwia. Osoby kupujące w takich sklepach stacjonarnych są w dużym stopniu narażone na niebezpieczeństwo, tzw. przypał. Powinny one się zastanowić, czy warto robić zakupy w takich miejskich sklepach, które mogą byś pod obserwacją.

Sprzedaż Internetowa Nasion Konopi

Sklep internetowy i jego magazyn, to sprzedaż globalna. Taki sklep sprzedaje swoje produkty anonimowym osobom i tym samym nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy prowadzeniu typowego sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany w Polsce nie możemy odwoływać się do tego przepisu. W sklepie stacjonarnym sprzedawane są nasiona konopi, gdzie występuje relacja kupującego ze sprzedawcą i w momencie przyłapania na uprawie osoby, która wcześniej kupiła nasiona w takim sklepie stacjonarnym, a która zezna na sprzedawcę nasion marihuany, że u niego kupiła, wskaże go palcem na widzeniu oraz zezna, że w czasie zakupów mówiła o kiełkowaniu tych nasion, a sprzedawca mimo to sprzedał jej nasiona, to w takiej sytuacji sprzedawcy stawiany jest zarzut pomocnictwa. I ciężko jest, a wręcz nie da się z takiego zarzutu wybronić. Również nie można nigdy wykluczyć tego, że osoba przyłapana na uprawie konopi tak nie zezna mimo, że faktycznie tak nie było. Pod presją może zeznać różne rzeczy.

Nasza firma stworzyła rynek nasion konopi indyjskich w Polsce. Na bieżąco dostosowujemy się tak, żeby zakupy u nas były Bezpieczne. Zaufajcie nam, my wiemy co robimy.

Sprzedawcą nasion oraz właścicielem sklepu z nasionami marihuany THC-THC jest POWIEW ES z siedzibą w Hiszpanii. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce.

Jeśli prawo w Polsce dostosuje się do standardów UE i będzie u nas depenalizacja marihuany, to nasz sklep stacjonarny zostanie ponownie otwarty.

Adres naszej placówki w Polsce:
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Woj. Opolskie
Aktualnie w Polsce prowadzimy sprzedaż internetową z możliwością odbioru osobistego w naszym magazynie.

Adres naszej placówki w Hiszpanii:
C/ Diamante 5, Bajo 0.3
03189 Orihuela Costa
(Alicante) Hiszpania
Pod tym adresem znajduje się nasze biuro obsługi klienta oraz główna siedziba firmy.