Sklep Stacjonarny z Nasionami Marihuany, Konopi Indyjskich

Zamknęliśmy Nasz Sklep Stacjonarny z Powodów Bezpieczeństwa

Nasze Bezpieczeństwo to też Wasze Bezpieczeństwo. Po kilku latach prowadzenia naszego sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany okazało się, że jest to bardzo ryzykowne zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Doświadczenie pokazało nam, że prowadzenie tego typu sklepu stacjonarnego w Polsce jest wręcz niemożliwe. Wiąże się to z poważnymi problemami. Dlatego nasz sklep stacjonarny z nasionami konopi został przez nas zamknięty i można u nas robić zakupy tylko i wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Odradzamy również wszystkim robienia zakupów w sklepach stacjonarnych, które działają na pełnym przypale!

Zapytasz: a jak to możliwe? Przecież są sklepy stacjonarne? Jeszcze są, działają na zasadzie A może się uda, a może nikt się nie przyczepi i szybko się dorobię. Osoby prowadzące takie sklepy stacjonarne siedzą na przysłowiowej minie, która w każdej chwili może wybuchnąć. Nasz sklep to Profesjonalna Firma, która działa na rynku od 2005 roku i nie działamy na zasadzie A może się uda, a może nic się nie stanie…

Sklep internetowy to sklep globalny, który sprzedaje produkty anonimowym osobom i tym samym nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy prowadzeniu sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany w Polsce nie możemy odwoływać się do tego przepisu. W sklepie stacjonarnym sprzedawane są nasiona konopi osobiście i w momencie przyłapania na uprawie osoby, która wcześniej kupiła nasiona w takim sklepie stacjonarnym, a która zezna na sprzedawcę nasion marihuany, że u niego kupiła, wskaże go palcem na widzeniu oraz zezna, że w czasie zakupów mówiła o kiełkowaniu tych nasion, a sprzedawca mimo to sprzedał jej nasiona, to w takiej sytuacji sprzedawcy stawiany jest zarzut pomocnictwa. I ciężko jest, a wręcz nie da się z takiego zarzutu wybronić. Również nie można nigdy wykluczyć tego, że osoba przyłapana na uprawie konopi tak nie zezna mimo, że faktycznie tak nie było. Pod presją może zeznać różne rzeczy.

Dlatego też osoby kupujące w takich sklepach stacjonarnych są w dużym stopniu narażone na niebezpieczeństwo, gdyż są ważnym, potrzebnym ogniwem do zamknięcia takiego sklepu. Powinny one się zastanowić, czy warto robić zakupy w takich sklepach, które są pod obserwacją. Więcej na temat przyczyn zamknięcia naszego sklepu stacjonarnego oraz całej tej problematyki znajdziecie w artykule: Czy Sprzedaż Nasion Konopi Indyjskich w Polsce Jest Legalna?

Nasza firma stworzyła rynek nasion konopi indyjskich w Polsce. Na bieżąco dostosowujemy się tak, żeby zakupy u nas były BEZPIECZNE! Zaufajcie nam, my wiemy co robimy.

Sprzedawcą nasion oraz właścicielem sklepu z nasionami marihuany THC-THC jest POWIEW ES z siedzibą w Hiszpanii. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce.

Jeśli prawo w Polsce dostosuje się do standardów UE i będzie u nas depenalizacja marihuany, to nasz sklep stacjonarny zostanie ponownie otwarty.

sklep, stacjonarny, nasiona marihuany, nasiona konopi

Adres naszej placówki w Polsce:
ul. Rolnicza 1
49-315 Mąkoszyce
Aktualnie w Polsce prowadzimy tylko sprzedaż internetową.

Adres naszej placówki w Hiszpanii:
C/ Diamante 5, Bajo 0.3
03189 Orihuela Costa
(Alicante) Hiszpania
Pod tym adresem znajduje się nasze Biuro Obsługi Klienta.