nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Sklep Stacjonarny

Zamknęliśmy Nasz sklep Stacjonarny z Powodów Bezpieczeństwa


Nasze Bezpieczeństwo to też wasze Bezpieczeństwo.

Z powodu zmian w Polskim prawie, prowadzenie sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany w Polsce jest już wręcz nie możliwe i za bardzo ryzykowne. Wiąże się to z poważnymi problemami. Dlatego nasz sklep stacjonarny z nasionami konopi został przez nas zamknięty i można u nas robić zakupy tylko i wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz odebrać je osobiście w Punkcie Pickup DPD, 100% Anonimowo. Również odradzamy wszystkim robienia zakupów w sklepach stacjonarnych które działają na pełnym przypale!

Zapytasz a jak to możliwe przecież są sklepy stacjonarne? Jeszcze są, działają na zasadzie A może się uda, a może nikt się nie przyczepi i szybko się dorobię. Osoby prowadzące takie sklepy stacjonarne siedzą na przysłowiowej minie która w każdej chwili może wybuchnąć. Nasz sklep to Profesjonalna Firma która działa na rynku od 2005 roku i nie działamy na zasadzie A może się uda...

Dostosowujemy się na bieżąco do obowiązującego prawa. Sklep internetowy to sklep globalny który sprzedaje produkty anonimowym osobom i tym samym nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy prowadzeniu sklepu stacjonarnego z nasionami marihuany w Polsce nie możemy odwoływać się do tego przepisu, gdyż w sklepie stacjonarnym sprzedawane są nasiona konopi osobiście, i w momencie przyłapania na uprawie osoby która wcześniej kupiła nasiona w takim sklepie stacjonarnym, która zezna na sprzedawcę nasion że u niego kupiła w dodatku któryś tam raz, w tym wypadku można takiemu sprzedawcy postawić zarzut pomocnictwa.

Dlatego też osoby kupujące w takich sklepach stacjonarnych są narażone w dużym stopniu na niebezpieczeństwo gdyż są ważnym, potrzebnym ogniwem do zamknięcia takiego sklepu, i powinny się zastanowić czy warto robić zakupy w takich sklepach które są pod obserwacją.

Nasza firma stworzyła rynek nasion konopi indyjskich w Polsce i my się na bieżąco dostosowujemy tak żeby zakupy u nas były BEZPIECZNE! Zaufajcie nam my wiemy co robimy.

Sprzedawcą nasion oraz właścicielem sklepu z nasionami marihuany THC-THC jest firma Hiszpańska POWIEW ES zarejestrowana w Hiszpanii. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce.

Przeczytaj również:

Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie
Czy Zamawianie Nasion Marihuany Przez Telefon Jest Bezpieczne
Czy Zakupy w Sklepach Stacjonarnych z Nasionami Marihuany są Bezpieczne
Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest

Zapraszamy do zakupów internetowych w naszym sklepie www.


sklep, stacjonarny, nasiona konopi