nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Www czy Stacjonarny

Czy Zakupy w Sklepach Stacjonarnych z Nasionami Marihuany są Bezpieczne?


Przeczytaj to a zrozumiesz czemu warto kupić nasiona w dobrym sklepie internetowym.

Najpierw odpowiemy na pytanie czy zakupy w sklepach stacjonarnych z nasionami marihuany są bezpieczne? odpowiedź brzmi NIE, dlatego też zamknęliśmy swój sklep stacjonarny z nasionami konopi. Z biegiem czasu kiedy prowadziliśmy sklep stacjonarny zauważyliśmy że Polska nie jest jeszcze na to gotowa. Normą stało się częste wystawanie przypadkowych radiowozów w okolicy co zaczęło nas zastanawiać, mimo małej miejscowości w jakiej znajdował się nasz sklep stacjonarny służby znalazły sposób żeby go obserwować, choć by stawiając przypadkowy radiowóz do rzekomej kontroli pojazdów. To teraz wyobraźcie sobie co musi się dziać w dużych miastach gdzie są sklepy stacjonarne z nasionami, możliwości inwigilacji tego typu sklepów stacjonarnych są wręcz nieograniczone. Wszystkie miasta mają miejski monitoring, nikt nikogo na ulicy nie zna przez co można umieścić obserwatora niemal że pod samymi drzwiami takiego sklepu.

Inną rzeczą jest to że polska nie dorosła jeszcze do tego typu działalności, nie ma u nas żadnej formy legalizacji marihuany mimo że prawie w całej europie jest już depenalizacja, czyli uprawa kilku krzaczków marihuany lub też posiadanie kilku gramów marihuany jest tylko i wyłącznie wykroczeniem, dostaje się za to mandat tak jak na przykład za picie piwa w miejscu publicznym.

Przez amatorskie nielegalne praktyki sklepikarzy które opisaliśmy tutaj a od których się odcinamy jako inny poziom działalności, zamknięcie sklepów stacjonarnych jest bardzo pewne. Prowadzenie tego typu biznesu jest dość niebezpieczne dla sprzedającego jaki i dla nabywców. Jaki może być scenariusz żeby zamknąć sklepy stacjonarne, może być bardzo prosty i jest do wykonania. W pierwszej kolejności na celownik zostaną wybrani klienci takiego sklepu stacjonarnego, wystarczy dwóch lub trzech żeby zamknąć całą sieć takich sklepów stacjonarnych. Kiedy już tacy wytypowani klienci zostaną złapani na uprawie konopi indyjskich, po czym podczas zeznań wskażą że kupili nasiona w tym i tym sklepie stacjonarnym a podczas rozmowy ze sprzedawcą rozmawiali o kiełkowaniu po czym to zeznają, to sprzedawca ma postawione zarzuty pomocnictwa.
bezpieczny, sklep internetowy, nasiona marihuany, konopi
Przy sprzedaży internetowej jest całkiem inaczej. Jest to sprzedaż anonimowa, internet jak i firmy sprzedające w sieci są globalne z nipem europejskim, dlatego my nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przy wykorzystaniu dostępnych form zabezpieczeń, szyfrowań sprzedaż jak i zakupy w internecie są bardzo bezpieczne. Widać to po tym jak prężnie rozwija się w każdej dziedzinie sprzedaż internetowa. Choć by sektor bankowy który jest najbardziej narażony na rożnego rodzaju przechwytywanie danych a jednak tak się nie dzieje.

Przeczytaj również:
Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie
Czy Zamawianie Nasion Marihuany Przez Telefon Jest Bezpieczne
Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest

Zapraszamy do Bezpiecznych zakupów w naszym sklepie internetowym THC-THC