nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Uwagi do Zakupu

Uwagi do Zakupu Nasion Marihuany, Konopi


Wszystkie zamówienia są realizowane w 100%

Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55.00 zł razem z kosztem dostawy, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Zdarzają się sytuacje że paczka leży na poczcie lub w placówce kurierskiej i nie jest awizowana u odbiorcy przez listonosza-kuriera. Dlatego jeśli paczka nie dochodzi do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych to Prosimy o kontakt z nami, podamy numer paczki i bez problemu będzie można ją odebrać na poczcie lub w placówce kurierskiej.


Bezpieczne zakupy!

Bez obaw możesz zamawiać na naszej stronie, przeglądać ofertę. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.

Zamówienia które do nas trafiają, na czas realizacji są przechowywane przez krótki okres na zewnętrznym szyfrowanym dysku twardym. A później są kasowane.

Kupując kilka nasion jednej odmiany dostaniesz je w Oryginalnej Paczce od producenta, informacja ile trzeba kupić nasion jednej odmiany żeby były w oryginalnej paczce od producenta jest zawsze zamieszczona w opisie każdej odmiany.

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!