nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

U Nas Bezpiecznie

Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie


Jak wygląda u nas bezpieczeństwo podczas robienia zakupów w naszym sklepie internetowy. Zakupy u nas są w 100% Bezpieczne, gdyż ja jako twórca i właściciel całego projektu THC-THC jestem z zawodu informatykiem i sam się zajmuję od A do Z całą kwestią informatyczną strony, nie zlecam żadnych prac firmą zewnętrznym ani też nikomu nie daję dostępu do administracji. To jest pierwsza ważna rzecz. Druga to szyfrowanie całej strony oraz skrzynek pocztowych certyfikatem SSL. Szyfrowanie tego typu stosowane jest przykładowo przez banki i jest w 100% gwarantem bezpieczeństwa, gdyż jak by było inaczej to co chwilę ktoś by okradał bank. Jak taki certyfikat działa? należy go w pierwszej kolejności wykupić, ale to nie wszystko taki certyfikat sprawdza stronę pod kontem bezpieczeństwa, bada na bieżąco czy na stronie nie ma luk przez które ktoś mógł by przechwycić dane i wtedy jak już jest wszystko OK widnieje przy adresie strony zielona zamknięta kłódeczka.

Tak wygląda adres strony z Certyfikatem SSL Poprawnie Zabezpieczona:
sklep, zabezpieczony, nasiona, marihuany, konopi

A tak wygląda adres strony z Certyfikatem SSL ale Błędnie Zabezpieczona:
sklep, zabezpieczony, nasiona, marihuany, konopi

Kolejną kwestią bezpiecznych zakupów nasion marihuany w naszym sklepie jest nasz system sprzedaży i realizacji zamówień. Nasz sklep nie jest zbudowany na bazie danych i nie mamy bazy danych z zamówieniami. Na dowód tego zwróć uwagę że po złożeniu zamówienia u nas w podsumowaniu zamówienia nie ma ID, Numeru zamówienia. A teraz złóż zamówienie w innym sklepie i zobaczysz w ilu z nich kłamią że nie prowadzą bazy danych swoich klientów. Sklepy naszej konkurencji opierają się o standardowe skrypty sklepowe. Oparte o bazy danych i składane tam zamówienia z danymi klientów zapisują się do bazy danych. Na dowód tego jak już kupisz nasiona marihuany u konkurencji pokaże Ci się w podsumowaniu Numer bądź ID zamówienia. Badałem to osobiście i przeraziła mnie skala przechowywanych danych, cyfry są nieraz duże a one oznaczają po prostu ilość danych w bazie.
nasiona marihuany, bezpieczne, zakupy
Jak już wspomniałem u nas jest inaczej i Bezpiecznie. Nie mamy bazy danych klientów w swoim sklepie, a złożone zamówienia trafiają ze sklepu (internetu) na zewnętrzny dysk twardy szyfrowany sprzętowo. Na dysk szyfrowany taką metodą jaka jest stosowana między innymi przez taki program jak TrueCrypt. Przy haśle 20 znakowym jest ten szyfr (klucz) nie do złamania. FBA próbowało złamać ten klucz przez dwa lata ale w pewnym momencie dało sobie spokój, nie łamiąc go, nawet jeśli został by złamany to po chwili pojawi się nowy klucz i zabawę z odszyfrowaniem musieli by robić od nowa. O szyfrowaniu między innymi TrueCryptem a raczej kluczem który został tam wykorzystany można wyczytać bardzo dużo w internecie.

Zamówienia które do nas trafiają są przechowywane właśnie na takim szyfrowanym dysku twardym. Przechowujemy je przez krótki czas, do momentu realizacji zamówienia, a później kasujemy je z tego dysku.

Mam nadzieję że przekonałem Cię żeby to właśnie u nas kupić nasiona marihuany. Uwierz mi kupując u nas swoje nasiona konopi możesz czuć się w 100% bezpiecznie.

Jeśli macie jakieś pytania Zapraszam do kontaktu z nami.

Przeczytaj również:
Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie
Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany
Jak Przechowywać Nasiona Marihuany, Konopi

Zapraszamy do Bezpiecznych zakupów w naszym sklepie!