Co to są Nasiona Marihuany Marki Super Sativa Seed Club?

W tym krótkim artykule poświęconym Super Sativa Seed Club wyjaśnimy Wam, czym są nasiona marihuany oferowane przez producenta Dutch Passion, ale posiadające nową nazwę, właśnie Super Sativa Seed Club, w skrócie SSSC. Nasiona tej nowej marki dostaniecie na naszej stronie w zakładce producenta Dutch Passion oraz Super Sativa Seed Club.

super sativa seed club, nasiona marihuany, nasiona konopi, marka, producent

Nie są to odmiany konopi produkowane przez producenta nasion Dutch Passion, tylko są to szczepy wywodzące się z Super Sativa Seed Club. Super Sativa Seed Club, w skrócie SSSC, jest bardzo bliskim partnerem Dutch Passion Seed Company, który oferuje niepowtarzalny i wyjątkowy wybór wysokojakościowych genetyk starej szkoły, wywodzącej się z lat 80-tych XX wieku. Owe genetyki są dostępne wyłącznie w formie nasion regularnych i nazywane są jako Breeder Beans. Są one dedykowane dla bardzo doświadczonych hodowców, którzy tworzą swoje własne genetyki bądź chcą też wybrać rośliny matki.

Super Sativa Seed Club ma w swojej ofercie również nowsze genetyki odmian nasion feminizowanych oraz z autofloweringiem, znane jako Fem Gems, które wyróżniają się poprzez najlepszą i najnowocześniejszą genetykę. SSSC może poszczycić się własnym, niezależnym zespołem wykwalifikowanych producentów nasion marihuany z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.