nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Regulamin

Regulamin Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi Sklepu THC-THC


Część 1 Regulaminu - Informacje:

Sprzedawcą nasion oraz właścicielem sklepu z nasionami marihuany THC-THC jest firma Hiszpańska POWIEW ES zarejestrowana w Hiszpanii. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce.

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA! Jako użytkownik tej strony internetowej Oświadczasz że masz ukończone 18 lat.

Produkty, nasiona marihuany czy inaczej nasiona konopi indyjskich z tego sklepu internetowego są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat. Osoby nie pełnoletnie które weszły na tą stronę powinny ją natychmiast opuścić. A rodzice osób niepełnoletnich dla uniknięcia z nami konfliktu powinni zablokować dostęp dla swoich dzieci do stron tego typu jak nasza. Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji narkotycznych, THC, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów w tym też Polsce jest całkowicie legalne. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Przeczytaj do jakich celów w Polsce i w krajach o podobnym prawie, możesz wykorzystać nasiona konopi indyjskich z naszego sklepu, dowiesz się tego w tym dziale: Zastosowanie nasion marihuany zakupionych w naszym sklepie.

Uprawa konopi na terenie Polski i niektórych krajów jest zabroniona. Nasz sklep sprzedaje nasiona marihuany na terenie Polski i krajów zabraniających uprawę konopi indyjskich, wyłącznie do celów kolekcjonerskich lub też jako pokarm dla papug i innych ptaków. Nie namawiamy, nie zachęcamy do uprawy konopi, ani nie doradzamy jak uprawiać konopie oraz nie zachęcamy do zażywania marihuany. Nie odpowiadamy za wykorzystanie nasion konopi przez klientów naszego sklepu w sposób niezgodny z prawem.

Po wejściu na stronę wrzuca się nasiona marihuany do „koszyka” i zamawia, każdy klient żeby zamówić u nas nasiona konopi musi się zapoznać z Regulaminem i go zaakceptować, jeśli go nie zaakceptuje to system sklepu internetowego nie przejdzie do następnego kroku i zamówienie nie zostanie przyjęte przez nas.

Nasza firma posiada NIP europejski. Sprzedawcą nasion oraz właścicielem sklepu z nasionami marihuany THC-THC jest firma Hiszpańska POWIEW ES zarejestrowana w Hiszpanii. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce. Nasz sklep internetowy jest sklepem globalnym jego oferta skierowana jest na całą unię europejską. Dlatego każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien się zapoznać ze stanem prawnym kraju w którym się znajduje i go przestrzegać.

Nasza firma POWIEW ES która jest zarejestrowana w Hiszpanii sprzedaje nasiona marihuany wyłącznie przez internet osobom anonimowym których nie znamy, nie spotykamy się z nimi osobiście. Firma POWIEW Polska jest firmą zajmującą się pakowaniem i wysyłaniem paczek w Polsce, dlatego też nie dopuszczamy się zgodnie z przepisami prawa pomocnictwa w popełnianiu przez nabywców przestępstwa z art. 63 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, gdyż prawidłowa wykładnia tego przepisu wskazuje, że dla przyjęcia pomocnictwa konieczne jest znajdujące potwierdzenie w materiale dowodowym konkretnej sprawy przekonanie sądu o tym, że istniała osoba indywidualnie oznaczona, względem działań której podejmowane były przez pomocnika czynności określone w dyspozycji przepisu art. 18 § 3 k.k. (oraz dyspozycji przepisu określającego znamiona przestępstwa, którego dopuszczał się sprawca), a zatem prowadzenie sklepu internetowego ukierunkowanego na szeroki krąg nabywców (a nie skonkretyzowane osoby) nie może stanowić pomocnictwa do czynu z art. 63 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


Część 2 Regulaminu - Przechowywanie Danych:

Nasza firma nie gromadzi danych gdyż nie mamy takiej potrzeby. Przechowujemy dane tylko w krótkim czasie na potrzeby realizacji wysyłki ale w tym krótkim okresie dane są zabezpieczone na dysku szyfrowanym taką metodą jaka jest stosowana między innymi przez taki program jak TrueCrypt. Przy haśle 20 znakowym jest ten szyfr (klucz) nie do złamania. A samo zamawianie na naszej stronie jest całkowicie bezpieczne, gdyż stosujemy szyfrowanie certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane między innymi przez banki. Pod tym linkiem znajdziesz szerszy opis kwestii bezpieczeństwa w naszym sklepie.

Żadna instytucja państwowa nie może nam nakazać zbierania danych naszych klientów oraz udostępniania ich, wręcz przeciwnie mamy obowiązek wszelkie dane zabezpieczyć w taki sposób aby osoby trzecie nie miały do nich dostępu. Wszystkich chroni ustawa o ochronie danych osobowych. I wszelkie próby nakłaniania nas do udostępniania danych były by próbą namawiania do popełnienia przestępstwa.


Część 3 Regulaminu - Pytania i Odpowiedzi:

Nie udzielamy odpowiedzi związanych z uprawą konopi.
Nie doradzamy jak uprawiać konopie, gdyż w Polsce jest to zabronione.
Nie polecamy do uprawy żadnych odmian konopi, gdyż w Polsce jest to zabronione.
Prosimy nie zadawać nam tego typu pytań. Jeśli zasugerujesz nam w jakiś sposób że chcesz wysiać nasiona lub też szukasz odmiany konopi do uprawy, nie odpowiemy na pytanie.


Część 4 Regulaminu - Gwarancja na Produkty:

Wszystkie produkty są objęte GWARANCJĄ która obejmuje uszkodzenia typu: pęknięcia, zgniecenia. Nie możemy uznać reklamacji w momencie gdy ktoś zasugeruje nam że wysiał nasiona i mu nie wykiełkowały, gdyż uznając komuś taką reklamację popełnimy przestępstwo. Przyjmujemy jedynie reklamację na uszkodzone, zgniecione, popękane nasiona.


Część 5 Regulaminu - Kwestie Porządkowe:

Składając zamówienie w sklepie, zobowiązujesz się odebrać paczkę, nie narażając sklepu na niepotrzebny zwrot produktów i z nim związane koszta.

Minimalne zamówienie przy pobraniu to 55.00 zł razem z kosztem dostawy, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko za przedpłatą na konto bankowe.

Koszt wysyłki cięższych towarów za granice ustalany jest indywidualnie.

Nie wysyłamy nasion konopi do krajów w których są one nielegalne.

Wszystkie fajki wodne oraz akcesoria dla palaczy które mamy w ofercie służą wyłącznie do palenia melasy smakowej.

Pomoc prawną zapewnia nam kancelaria adwokacka: kancelariaopole.com