nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Producenci Nasion

Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie?


Nie jesteśmy super marketem z nasionami w którym jest wszystko a zarazem nic. Nasza współpraca z producentami nasion konopi indyjskich jest troszkę inna, opiera się o kontrakty. Dlatego też współpracujemy z wiodącymi producentami nasiona marihuany takimi jak: Dutch Passion, Female Seeds, Green House Seeds, Royal Queen Seeds. Jesteśmy większym klientem tych właśnie producentów i z tego powodu też wiemy że nasiona marihuany które nam sprzedają będą najlepszej jakości, gdyż na pewno nie chcą stracić takiego dużego klienta jak my. W wielu przypadkach mamy z nimi relacje wręcz ją osobiste, spotykamy się na takich imprezach ja Cannafest czy Spannabis.

Sklepy które mają stu czy więcej producentów w swojej ofercie nie mają takich relacji i przywilejów, gdyż zamawiają raz na jakiś czas po parę paczek każdej odmiany i tak naprawdę nie są zapamiętywanym klientem. Inną rzeczą jest że przy takich supermarketowych ofertach na sklepie jest setki odmian konopi mało znanych i czasem takie nasiona marihuany leżą latami żeby się sprzedać bo najzwyczajniej nie ma na nich chętnych, ludzie wolą sprawdzone, pewne odmiany konopi indyjskich.

Współpraca z tylko kilkoma wiodącymi producentami jest bardzo korzystna z wielu przyczyn i dla sprzedającego nasiona i dla kupującego. Kontrakty które podpisujemy są obwarowane pewną sprzedażą roczną i musimy ją utrzymywać, przy naszej ilości stałych klientów jakich mamy spokojnie możemy taką sprzedaż utrzymać. Dzięki dużej sprzedaży mamy niższe ceny u producentów, dzięki temu mogliśmy wprowadzić ofertę hurtową. Drugim aspektem który jest też z korzyścią dla naszych klientów jest fakt że dla tych producentów nasion konopi jesteśmy liczącym się klientem. Tym samym muszą dostarczać na świeże najlepsze nasiona marihuany.

Idąc dalej jesteśmy nawet wyłącznym dystrybutorem dwóch marek nasion Akseeds oraz Zambeza Seeds.
nasiona marihuany, konopi, najlepsi producenci
Mamy również nasiona sygnowane naszymi markami czyli THC-THC oraz SeedBay. Te nasiona marihuany są produkowane dla nas przez jedną z wyżej wymienionych firm i jest to też uwarunkowane odpowiednim kontraktem. Nasiona konopi naszych marek to niższa cena ale za to w bardzo dobrej jakości, pełnowartościowe nasiona F1.

Oferta producentów nasion których mamy w swojej ofercie spokojnie zaspokoi każdego, każdy na pewno znajdzie jakieś nasiona marihuany dla siebie. Takie firmy jak Dutch Passion czy Royal Queen Seeds to można powiedzieć pionierzy w tej branży. Oni są ojcami najlepszych genetyk na których bazie powstaje większości nowoczesnych odmian konopi indyjskich. Wiele innych firm korzystało lub korzysta z ich genetyk do tworzenia własnych nasion marihuany.

Wszystkie nasiona marihuany które mamy w ofercie są dostępne od ręki, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

A o to fragment filmu z CannaFest 2015 w Pradze. Nasze odwiedziny u producenta nasion marihuany Royal Queen Seeds który nas Poleca.Przeczytaj również:
Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie
Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany
Jak Przechowywać Nasiona Marihuany, Konopi
Cudownie Niskie Ceny Nasion Marihuany u Konkurencji

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!