nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Pomoc

Najczęściej Zadawane Pytania do Obsługi Sklepu z Nasionami Marihuany THC-THC


Czy zamawianie nasion na stronie jest bezpieczne?

TAK, zamawianie nasion konopi indyjskich na naszej stronie jest w 100% Bezpieczne. Tutaj przeczytasz dlaczego.


Mam problem ze złożeniem zamówienia, co zrobić?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia przez system koszyków w sklepie, to złóż zamówienie do nas na email: sklep@thc-thc.com, podając adres do wysyłki oraz ilość i jakie nasiona marihuany. Pamiętaj że zamawianie na naszej stronie www lub przez email to najbezpieczniejsza forma. Strona oraz nasze skrzynki pocztowe email są szyfrowane certyfikatem SSL tak samo jak strony bankowe, gdyby ktoś miał możliwość przechwytywania danych z szyfrowanych stron www to co chwilę ktoś by okradał banki. Nie polecamy składania zamówień przez telefon gdyż telefony (linie telefoniczne) w żaden sposób nie są szyfrowane i przechwycenie danych czy też podsłuchiwanie to nie problem.


Ile trwa dostawa zakupionych nasion marihuany?

Zwykle paczka z nasionami konopi jest u klienta w 24 godziny od złożenie zamówienia. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć, ale nie przekracza on dwóch dni roboczych.


Jak wysyłamy paczki z nasionami konopi?

Nasiona są zapakowane w kopertę bąbelkową. Dodatkowo w środku są starannie zabezpieczone jeszcze raz folią bąbelkową, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu podczas transportu.


Czy na wysyłanej paczce są napisy "nasiona marihuany" lub liście marihuany?

Na wysyłanej paczce nie ma napisów "nasiona marihuany" czy liści marihuany, wszystkie wysyłane przez nas paczki są nie oznakowane, opakowane w taki sposób żeby nie zdradziły swojej zawartości, są całkowicie anonimowe.


Czy dane adresowe są kasowane?

Bezpieczne zakupy! Dane adresowe są kasowane, nie gromadzimy ich. Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.


Czy można kupić jedno nasionko konopi?

Tak sprzedajemy nasiona marihuany na sztuki, z tym że minimalne zamówienie przy pobraniu to 55.00 zł razem z kosztem wysyłki, poniżej tej kwoty wysyłamy tylko po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe, dlatego za jedno nasionko należy zapłacić przelewem na konto bankowe.


Czy nasiona są osobno popakowane i podpisane?

Tak zakupione nasiona marihuany są osobno pakowane i każda odmiana podpisana. Jeśli kupujesz jedno nasiono to jest ono dodatkowo zapakowane w plastikową fiolką tak żeby było dobrze zabezpieczone przed zniszczeniem. Jeśli kupujesz jednej odmiany więcej nasion konopi to są one w oryginalnej paczce od producenta, informacja ile trzeba kupić nasion jednej odmiany żeby były w oryginalnej paczce od producenta, jest zawsze zamieszczona w opisie każdej odmiany na naszej stronie sklepu.


Czy wszystkie promocje łączą się ze sobą?

Tak u nas wszystkie promocje łączą się ze sobą.


Czy można odebrać osobiście nasiona marihuany?

Zamknęliśmy nasz sklep stacjonarny ze względów bezpieczeństwa, tutaj przeczytasz więcej na ten temat. Ale można odebrać osobiście swoje nasiona konopi w Punkcie Pickup DPD, 100% Anonimowo.


Czy wysyłamy paczki na Paczkomaty InPost?

Tak wysyłamy paczki na Paczkomaty InPost, tylko po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe (koszt wysyłki 10.00 zł).


Czy wysyłamy paczki na Poste-Restante?

Tak wysyłamy paczki na Poste-Restante, jeśli chcesz żeby paczka została wysłana tą formą to podczas procesu zamawiania nasion marihuany w formularzu będzie pole "Komentarz do Zamówienia" tam należy wpisać: Poste-Restante.


Czy wysyłamy paczki z nasionami konopi za granice?

Tak wysyłamy paczki z nasionami marihuany za granice.


Nie dochodzi mi zamówiona paczka z nasionami?

Jeśli z jakiegoś powodu nie dochodzi ci zamówiona paczka do 5 dni roboczych to koniecznie napisz do nas na email: sklep@thc-thc.com a my podamy ci numer paczki po którym będziesz mógł ją odnaleźć.


Czy można zamówić nasiona marihuany przez telefon?

Nie polecamy zamawiania nasion konopi przez telefon ze względów bezpieczeństwa. Tutaj przeczytasz dlaczego.


Jak przechowywać nasiona marihuany, konopi?

Tutaj się dowiesz gdzie i w jakiej temperaturze powinieneś przechowywać nasiona żeby zachowały swoją świeżość.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie które cię nurtuje Zapraszam do kontaktu z nami. Nie udzielamy odpowiedzi związanych z uprawą konopi, nie doradzamy jak uprawiać konopie, gdyż w naszym kraju jest to zabronione.