nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Polityka Naszej Firmy

Polityka Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi przez Naszą Firmę


Zawsze informujemy że:
UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!

Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie osobą pełnoletnim, które ukończyły 18 lat. Nie jest to uregulowane prawnie, ale jest to nasza własna wewnętrzna polityka firmy. Osoby pełnoletnie są bardziej świadome swoich czynów dlatego też nasiona konopi i inne produkty sprzedajemy wyłącznie osobą które ukończyły 18 rok życia.

Jako że jesteśmy firmą europejską posiadającą NIP europejski zarejestrowaną w Hiszpanii ze sklepem internetowym globalnym, oferta nasza jest skierowana do wielu krajów w których prawo jest różne. I każdy powinien sam sprawdzić prawo jakie obowiązuje w danym kraju w którym się znajduje i przestrzegać tego prawa.

Przeczytaj jak możesz wykorzystać nasiona marihuany w kraju takim jak polska z prawem zakazującym uprawę konopi indyjskich. Zastosowanie Nasion Marihuany.

Kontaktując się z nami pamiętaj że nie odpisujemy ani nie odpowiadamy na pytania związane z uprawą konopi indyjskich, nie doradzamy jak to robić.

Przeczytaj również:
Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest