nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Nasz Start

Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany


Pomysł na stworzenie sklepu z nasionami marihuany.

Sam pomysł na stworzenie sklepu z nasionami marihuany powstał w roku 2004. Pierwszy nasz sklep został stworzony w roku 2005, nie mając zbyt wielu funduszy powstał on na darmowym serwerze z darmową domeną. Mieliśmy wtedy w ofercie jedną odmianę konopi indyjskich mianowicie pierwszą wersję naszego Rudealis Skunk którego sami stworzyliśmy i ustabilizowaliśmy. Po stabilizacji w zimnym kraju był to tak dobry szczep że nasiona które obsypywały się z roślin tej odmiany potrafiły pod gołym niebem w glebie przeleżeć całą zimę a już pod koniec marca same kiełkowały i rosły zdrowe, wielkie i piękne. Oczywiście mówimy tutaj o kraju w którym uprawa konopi indyjskich jest legalna. UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST wciąż ZABRONIONA! Nasiona marihuany tej odmiany to był nasz klucz do sukcesu, szybko stały się Hitem nad Hity, sprzedawaliśmy je w gigantycznych ilościach bo w sumie tylko je mieliśmy w ofercie i w dodatku tylko w wersji regularnej. Feminizowane nasiona marihuany to był wtedy towar luksusowy i bardzo drogi, nie tak jak teraz gdzie nasiona feminizowane to standard a nasiona regularne są już przeżytkiem.

najlepszy sklep z nasionami marihuany, konopi, seedbank

Pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem.

Po jakimś czasie na rynku pojawił się pierwszy automat czyli Lowryder. Co to był za twór samo kwitnący. Była to bardzo ale to bardzo mała roślinka nie taka jak obecne automaty. Lowryder nie posiadał fazy wzrostu, praktycznie od razu kwitł dlatego plon z niego wynosił 5g. Mimo że takie nasiona marihuany wydają się teraz mało atrakcyjne wtedy był to bardzo drogi rarytas. Z czasem powstał lepszy Lowryder#2.

Nasze pierwsze nasiona marihuany z autofloweringiem.

Wtedy postanowiliśmy stworzyć własny szczep z autofloweringiem i tak się stało po długiej stabilizacji powstał nasz Lowres w wersji pierwszej. Niestety mimo że były to bardzo dobre nasiona marihuany nie odniósł od wielkiego sukcesu a to dlatego że stabilizacja tej automatycznej odmiany marihuany zajęła nam sporo czasu i w tym czasie pojawiło się na rynku masę nasion konopi z autofloweringiem które też żeśmy wprowadzili do oferty i one zdominowały rynek.

Jakie odmiany konopi indyjskich są teraz na rynku.

Ten rynek ruszył z kopyta i zaczął się niesamowicie rozwijać nasiona marihuany feminizowane stały się tańsze i wyparły całkowicie nasiona regularne. Obecnie nasiona konopi feminizowane, z autofloweringiem to już standard, nasiona marihuany regularne wręcz już zostały zapomniane. Genetyka zaczęła iść w kierunku tworzenia nowoczesnych automatów z rewelacyjnym skutkiem. Przez to obecnie mamy mnóstwo wydajnych nowoczesnych feminizowanych nasion marihuany z autofloweringiem. Ogólnie wciąż obecne, najlepsze odmiany konopi bazują na genetyce Ak która jest chyba najlepsza.

Przeczytaj również:
Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie
Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie
Jak Przechowywać Nasiona Marihuany, Konopi

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!