nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Legalność

Legalność Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich


Czy nasiona marihuany są legalne?

UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!

Nasiona konopi same w sobie nie posiadają substancji narkotycznych, THC, dlatego ich posiadanie i sprzedaż w większości krajów w tym też w Polsce jest całkowicie legalne. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany w Polsce są legalne nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez Regulamin są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym prawem mogą się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Jako że jesteśmy firmą europejską zarejestrowaną w Hiszpanii ze sklepem internetowym globalnym, oferta nasza jest skierowana do wielu krajów w których prawo jest różne, aktualnie w około 70% krajów unii europejskiej jest tzw. depenalizacja czyli handel marihuaną jest dalej zabroniony ale już nikt nikogo nie ściga za uprawę 2-3 roślin czy też posiadanie niewielkiej ilości suszu. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego powinien sam sprawdzić stan prawny kraju w którym się znajduje i go przestrzegać.

Co można robić z nasionami marihuany w takim kraju z takim prawem jak polska. Można je po prostu kolekcjonować zbierać, dlatego też producenci nasion prześcigają się w coraz to ładniejszych, kolorowych opakowaniach. Każda odmiana konopi i producent mają swoje indywidualne opakowania. Cóż właśnie tak można je zbierać, tworząc ładnie wyglądające kolekcje. Znaczki pocztowe też mają inne przeznaczenie niż kolekcjonowanie ich a mimo to z racji że są różne, ładne są zbierane w celach kolekcjonerskich. Czemu miało by być inaczej z kolekcjonowaniem nasion marihuany.

Zbieranie nasion konopi może mieć jeszcze inny sens, mianowicie można je zbierać w celu zachowania genetyki poszczególnych odmian konopi, które to genetyki często przemijają bez powrotne. Dzieje się tak gdyż odmiany konopi indyjskich są ciągle krzyżowane między sobą i stabilizowane kilka lat, po czym na rzecz innych odmian marihuany są ponownie krzyżowane, tak powstają właśnie nowe odmiany konopi. Które później po prostu potrafią przeminąć a na ich miejsce powstają nowe. Kupując i przechowując ich nasiona marihuany w kolekcji zachowujemy ich genetykę która dzięki temu nie przeminie.

Przeczytaj również:
Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest