nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Jak Przechowywać Nasiona

Jak Przechowywać Nasiona Marihuany, Konopi?


Sposób 1.
Najlepszy sposób na przechowywanie nasion konopi.

Wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy do lodówki w której temperatura powinna być w granicach 4-5 stopni celsjusza. Najlepiej jak lodówka jest z nowoczesnym systemem wyciągania wilgoci. Tak zabezpieczone nasiona w teorii mogą leżeć nawet 2 lata i w 90% zachowują swoją świeżość. Nie testowaliśmy tak długiego czasu przechowywania nasion konopi indyjskich, gdyż z reguły w naszej firmie maksymalny czas jaki leżą nasiona w magazynie to 3 miesiące.

nasiona marihuany, konopi, jak przechowywać

Sposób 2.
Gorszy sposób przechowywania ale też nie jest zły.

Jak powyżej wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy gdzieś gdzie jest chłodno, ciemno i sucho może to być szuflada, szafka. Tak zabezpieczone nasiona mogą leżeć 12 miesięcy czyli od sezonu do sezonu.

Sposób 3.
Przechowywanie nasion marihuany przez wiele lat.

Jak w sposobach powyżej wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy do zamrażarki w której temperatura powinna być w granicach minus 20-25 stopni celsjusza. Tak zabezpieczone nasiona mogą leżeć nawet 10 lat i w 80% zachowują swoją świeżość. Podczas takiego przechowywania nasion nie można co jakiś czas ich rozmrażać i ponownie zamrażać, raz zamrożone powinny leżeć tak długo aż zechcemy je ostatecznie użyć, dopiero wtedy je rozmrażamy.

Przeczytaj również:
Kupując u Nas Nasiona Marihuany Możesz Czuć się Bezpiecznie
Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie
Jak to Wszystko się Zaczęło, Kiedy Zaczęliśmy Sprzedawać Nasiona Marihuany

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!