nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

GrowShopy

Nasiona Marihuany oraz Sprzęt do Uprawy Roślin Jak to z Tym Jest?


Jak to jest ze sprzedażą nasion marihuany oraz sprzętu do uprawy roślin (nawozów, lamp itp.) za pośrednictwem sklepu tzw. GrowShopa. Nie można sprzedawać razem nasion marihuany oraz akcesoriów do uprawy roślin gdyż jest to już ewidentne przestępstwo które można podpiąć pod pomocnictwo do uprawy. Nawet w krajach w których są różne formy legalizacji marihuany np. depenalizacja, nigdy firmy nie łączą sprzedaży nasion konopi indyjskich ze sprzedażą nawozów, lamp itp.

Informację tą piszę gdyż w internecie natknąłem się na sklepy które prowadzą nielegalne praktyki. Mianowicie około 2-3 lat temu na rynek weszły sklepy które chcą czymś zabłysnąć i sprzedają wszystko od nasion marihuany po nawozy i lampy. Oczywiście te osoby mają świadomość że to co robią jest nielegalne i na różne sposoby to ukrywają. Formy ich nielegalnych działań są różne tworzenie dwóch sklepów internetowych jeden z nasionami marihuany a drugi ze sprzętem do uprawy roślin a tak naprawdę wszystko znajduje się pod jedną firmą i jednym sklepem stacjonarnym, ci bardziej wyrafinowani sprzedają w swoich growshopach nasiona konopi indyjskich spod lady inni zaś otwierają dwie firmy na różne osoby a faktycznie cała sprzedaż (nasion marihuany, nawozów, lamp) odbywa się w jednym lokalu. Takie działania mają krótkie nogi i jest to tylko kwestia czasu żeby ktoś się tym zajął.

Nasiona marihuany to specyficzny biznes i żadna szanująca się firma nie kombinuje w ten sposób, growshop to jedno a nasiona marihuany czyli seedshop to drugie. Pewne zasady tego biznesu są standardem w całej unii europejskiej a grupa polaków musi je łamać w dodatku w kraju w którym nie ma nawet depenalizacji.
growshop, growshopy, nasiona marihuany, konopi
Nasza firma sprzedaje wyłącznie nasiona marihuany oraz fajki wodne do palenia melasy smakowej którą mamy również w ofercie. Nasiona marihuany oraz akcesoria dla palaczy (fajki wodne, melasa smakowa) można łączyć ze sobą, gdyż za pomocą nasion konopi oraz fajki wodnej nie wyprodukujemy żadnego narkotyku. Nie sprzedajemy akcesoriów do uprawy roślin oraz książek (poradników) jak uprawiać konopie indyjskie. Nie polecamy również żadnych growshopów czy też nie informujemy gdzie takie się znajdują.

Opisy zawarte na naszej stronie są wyłącznie charakterystyką danych odmian konopi indyjskich i nie zawierają w sobie żadnych instrukcji jak uprawiać więc nie są pomocne w uprawie marihuany.

Artykuł ten ma na celu przekazanie informacji osobom, mediom które mogą się zainteresować tym procederem, że nie wszystkie firmy prowadzą takie praktyki i nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora.

Prosimy nie utożsamiać naszej firmy z tego typu działaniami bo nasz sklep w ten sposób nie funkcjonuje.

Przeczytaj również:
Polityka Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi przez Naszą Firmę
Zastosowanie Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich w Polsce
Regulamin Sprzedaży Nasion Marihuany, Konopi Sklepu THC-THC
Legalność Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich

Zapraszamy do Bezpiecznych zakupów u Nas!