Dutch Passion Producent Nasion Marihuany, Konopi Indyjskich

Dutch Passion jako najstarsza firma na świecie, zaczęła pracę w 1970 roku, a w 1984r. pozostając w dalszym ciągu na rynku stała się oficjalnym sprzedawcą nasion konopi. Klientom oferuje się szeroką gamę klasycznych odmian marihuany oraz kilka najnowszych szczepów, wśród których większość jest dostępnych w wersji feminizowanej.

dutch passion, producent, oficjalny dystrybutor, nasiona marihuany, nasiona konopi

Firma Przedstawia Swój Sukces w Trzech Ważnych Zasadach

Pierwsza to taka, że rozmnażają najlepsze genetyki marihuany do tej pory zebrane w przeciągu wielu lat tak, aby domowi hodowcy mieli szansę sami wyhodować dobrej jakości nasiona.

Druga zasada to kontynuowanie innowacyjność pionierów. Z własnych nasion feminizowanych wynalezionych w 1990 roku wyznaczyli sobie najwyższe cele z feminizowanymi nasionami automatycznie kwitnącymi (AutoFem). Firma Dutch Passion nigdy nie bała się obejść tradycyjnego myślenia w celu uzyskania lepszych efektów powstawania nasion.

Trzeci a podstawowy aspekt proponowany przez firmę to najwyższy poziom usługi. Przez pozostanie wiele lat w biznesie starannie dostarczanych nasion – najwyższej jakości i niezawodności. Ciesząc się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem hodowców z całego świata.

Kolekcję nasion posiadają bardzo bogatą jak nigdy dotąd. Jako pierwszy dostawca w rankingu dla wielu hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej, ponieważ mogą oni liczyć na najlepszą jakość nasion i świetnie działającą obsługę klienta. W naszym przypadku jako dystrybutor marki Dutch Passion, jesteśmy zobowiązani oferować najwyższe standardy w obsłudze klienta.

Renoma Marki Dutch Passion

Od pierwszego momentu powstania produkcji nasion, obsługa klienta była zawsze stawiana w pierwszej kolejności. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zbudować sieć profesjonalistów marihuany. Każda jedna odmiana poddawana jest bardzo uważnie selekcji i produkowana z zachowaniem najwyższych standardów. Producent ciesząc się zdobyciem ważnych nagród i poważaniem najlepszych stworzonych kiedykolwiek nasion. Wyróżnione odmiany takie jak White Widow, Blueberry, Skunk#11, Power Plant czy Mazar stały się znane i powszechne na całym świecie. Nowo powstałe banki nasion tworząc swoje genetyki bazowały na nasionach właśnie firmy Dutch Passion.

Na dzień dzisiejszy głównym celem jest dostarczanie nasion tak dobrych i popularnych jak w latach ‘80 i ‘90 dlatego w dalszym ciągu można je dostać zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i w feminizowanych. Wysokim cele jest, aby klient posiadał wysoko wydajne nasiono marihuany, dlatego przy wyborze mażemy dostać około 50 różnych odmian. Poprzez selekcję, która jest wprowadzana czasami kosztem mniej popularnej odmiany po to aby konkurencyjnie selekcjonować najbardziej wydajne i najlepiej sprzedający się gatunek.

Jako lider na rynku ma największe zaufanie wśród klientów. Udowadniając wieloletnią współpracą ponieważ oprócz tego że otrzymują świetniej jakości nasion a także służą pomocą w rozwiązywaniu wszystkich kwestii dotyczących nasion.

W 2012 r. obchodzili 25-lecie działalności, ogłaszając sukces dzięki odmianom powyżej wspomnianych dziękując obsłudze klienta, dzięki którym pozyskali stałych nabywców. Przy czym znalazły się osoby, które stały się hodowcami koneserami, poznające nie wielką różnicę pomiędzy odmianami oferowaną przez Dutch Passion.

Początki Powstawania Dutch Passion

Założycielem firmy Dutch Passion był Henk van Dalen, natomiast formalnie otworzył ją w Amsterdamie, 1984 roku, lecz początki były 1972r. kiedy to w Holandii rozpoczął uprawę marihuany na własny użytek. Umożliwiło mu to że studiował przez 6 lat biologię na Uniwersytecie w Amsterdamie, od 1970 do 1976r. I podczas tego czasu wykładał farmację oraz badał efekty środków psychodelicznych i innych narkotyków. Nabywając w dalszym ciągu wykształcenia czytając różnych zebranych publikacji. Po czym stał się jednym z pierwszych uznanych hodowców konopi.

Krzyżówki odmian zaczął robić z nasion sprowadzonych z Tajlandii i Nigerii tworząc własne genetyki. Osiągnął taki efekt, że jego nasiona stały się jakościowo lepsze od tych importowanych z Azji czy Afryki. We wczesnych latach 80 opracował w małej ilości. Passion#1 wcześniej znana jako Amstel Gold zawierała 18% THC, wynik ten uważany był za jeden z najlepszych, porównywany do legendarnej Chitral z pakistańskich Himalajów.

W historii marihuany to był przełom. Skończyła się konieczność sprowadzania dobrej jakości nasion konopi. Prace jakie dokonał Henk van Dalen, w tamtych latach pokazały że z odpowiednich nasion każdy może wyhodować zioło. I tak właśnie zaczęła się historia przy domowych upraw marihuany.

W 1988 r. otworzył Coffeeshop o nazwie “Homegrown Fantasy”. Coffeeshop był pierwszym w Holandii kontynuując w dalszym ciągu swoje prace. Przyczyniając się do tego iż został pierwszym na świecie który sprzedawał wyłącznie nasiona pochodzące z Holandii. Na dzień dzisiejszy jest już inny właściciel firmy.

Na chwilę obecną myślenie o uprawie zmieniło się radykalnie, jednak w latach ’80 wiedza na ten temat była bardzo niewielka.

Zbierając do kupy całą swą wiedzę I doświadczenie, w 1987 Henk założył bank nasion, Duch Passion. Jego filozofią była utrzymanie pasji w oferowaniu najwyższej jakości nasion. Filozofia ta przyświeca nam po dziś dzień.

Nasiona Feminizowane, Czyli Żeńskie

Największą zasługą założyciela Dutch Passion, było wprowadzenie na rynek nasion feminizowanych w latach ‘90. Ponieważ przydomowi hodowcy największy problem mieli z uzyskaniem nasion feminizowanych, nie musieli rezygnować z uprawy w pomieszczeniach oraz pozyskiwać od zaufanych hodowców. Domowi hodowcy nie chcieli popadać w paranoję lub uprawiać więcej roślin niż to konieczne, aby mieć pewność uzyskania żeńskich roślin. Chcieli za to być niezależni we własnych uprawach. Dlatego też nasiona feminizowane stały się koniecznością. Do tego domowi hodowcy nie chcieli spędzać całego roku na uprawie rośliny matki, żeby uzyskać klony i sadzonki. Uprawa nasion feminizowanych pozwala również na oszczędność energii, potrzebnej wcześniej do uprawy rośliny matki. A wszystko z myślą o domowych hodowcach aby mogli czerpać jak największe korzyści z nasion.

Założyciel firmy Dutch Passion, podczas długiej pracy nad nasionami feminizowanymi odnotował ciekawe zjawisko, że pod koniec życia, żeńska roślina często produkuje męskie kwiaty. Kwiaty te natomiast produkowały żeńskie pyłki, a powstałe nasiona w większości żeńskie rośliny. Opracowaną metodą zaczął pracę nad różnymi stadiami ich życia. Kolejne obserwacje przyniosły takie wyniki, że znaczna większość roślin żeńskich przynosiła zaniżoną ilość męskich kwiatów, a powodem było pozostawienie na dłuższy czas tych owych roślin. Był to tak zwany mechanizm przetrwania. W pamięci tego człowieka na zawsze zostanie pierwszy zbiór żeńskiego pyłku do zapylenia kilku żeńskich roślin. Owocem zbioru było 50 nasion, a następnie wysadzenie ich… po czym stały się pięknymi żeńskimi roślinami. Zatem to był przełomowy czas dla firmy Dutch Passion. W następstwie przyniosło to sławę oraz ogromne zainteresowanie. Kolejnym wyzwaniem było znalezienie sposobu żeby w szybkim czasie wyprodukować dużych ilości ‘żeńskiego pyłku’, który starczyłby do masowej produkcji nasion.

Zostały wykorzystane w tym celu biologiczne podstawy, aby rozwiązać wszelkie problemy. Wykorzystane w badaniach zostały niektóre rośliny. Na podstawie tych badań wyprodukowano dużą ilość pyłków, która pozwoliła na produkcję nasion feminizowanych.

W wyniku opracowanych tych badań i ocenie, nasiona feminizowane są najczęściej sprzedawane. Choć na ten czas proces feminizacji został ulepszony co przełożyło się na większą sprzedaż.

Na przekór odkrycia nasion feminizowanych Dutch Passion w dalszym ciągu sprzedaje co najmniej jedną trzecią swoich pestek w tradycyjnej formie. W szczególności związane jest to z klientami którzy eksperymentują i sami próbują krzyżować swoje odmiany. Podkreślają również, że dla tradycyjnych nasion znajdzie się zawsze miejsce.

Nasiona Automatyczne, Czyli Auto Kwitnące

W ostatnich latach Dutch Passion dużo zainwestował na obszarze Nasion Automatycznych. Są szybką alternatywą dla hodowców, ponieważ wyrastają z sadzonek do zbioru w około 10 tygodni powodując, że jest szybszą odmianą porównując ją do tradycyjnej odmiany. Zebrana z niej marihuana jest bardzo dobrej jakości, oprócz tej zalety posiada jeszcze jedną duże ilości zbioru. Nasiona uprawiane są indoor, w cyklu 20 godzin światła i 4 godziny ciemności. Z uwagi na to stała się bardzo wyjątkowa. Uprawa jest na tyle wygodna, że można ją sadzić w szklarniach i to outdoor. W szczególności krótkiego lata. Z tego powodu nasiona marihuany automatyzowane stały się bestsellerem Dutch Passion. W 2010 roku firma zwróciła uwagę na ogromne zainteresowanie automatycznymi odmianami.

W odwrotności do nasion zwykłych, automatyzowane rozkwitną automatycznie, bez względu na cykl świetlny. Dla klientów indoor oznacza to, że cykl świetlny może pozostać na poziomie 20/4 podczas całej uprawy. Tradycyjne odmiany potrzebują naświetlania 12/12, aby zakwitnąć. Przy nasionach automatycznych główną rolę odgrywa czas. Przeważnie są gotowe do zbiorów po 10 tygodniach od momentu rozkwitnięcia.

Marihuana Medyczna

Zdaniem Dutch Passion wszystkie ich odmiany marihuany posiadają właściwości medyczne. Jednak niektóre odmiany, takie jak Ortega Indica okazały się szczególnie skuteczne. W 2012 r. Dutch Passion ogłosiło współpracę z The CBD Crew w celu produkowania odmian Dutch Passion na najwyższym poziomie CBD. Podkreślając że marihuana medyczna przynosi bardzo dużo korzyści zarówno podczas rekreacyjnych jak i zdrowotnych. W świecie ludzi marihuana odgrywa bardzo dużą rolę dla tego jako poważna firma namawia do odpowiedzialnego używania, zapoznania się ze skutkami ubocznymi i ostrzega przed jej użyciem w pewnych sytuacjach. Zanim rozpoczniemy stosować zaleca się konsultację z lekarzem.

Jeśli będziemy stosować marihuanę ze szczególną uwagą może stać się alternatywą w leczeniu wszelkich chorób.

Produkty z Konopi-Juty

Ciekawostką jest to że W 1994r. Henk van Dalen, otworzył pierwszy holenderski sklep konopny o nazwie “Green Lands” W swojej ofercie posiadał tkaniny, odzież, burgery, nasiona konopi i olejek z nasion. Sprzedawane produkty były produkowane z roślin bez zawartości THC. Już w starożytności włókno było wykorzystywane w rzemieślnictwie przez jego właściwości najmocniejszego tworzywa. Natomiast olej z nasion konopi jest jednym z najbardziej odżywczych oraz najzdrowszym z dotychczas dostępnych olei. Na obecna chwilę sklep “Green Lands” już nie istnieje, Dutch Passion pozostaje prawdziwą pasją.

Dutch Passion w Latach Teraźniejszych

Przesłaniem Dutch Passion to zrozumienie potrzeb nowoczesnych hodowców, którzy w ich kolekcji znajdą coś dla siebie. Przedstawiając legendarne odmian z oryginalną genetyką, do najnowszych, najbardziej wydajnych najszybszych AutoFem. Wierząc że zapoczątkowanie ich prac umożliwi alternatywy w związku z alkoholem czy tytoniem szkodzącym zdrowiu. Używana z umiarem, marihuana jest z pewnością zdrowsza od alkoholu i mniej niebezpieczna dla społeczeństwa.

Z nadzieja patrzą również na marihuanę medyczną, przez coraz bardziej akceptowaną w leczeniu w porównaniu do tradycyjnych leków. Głównie z myślą przez źródła medyczne podzielające publikując coraz więcej badań przeprowadzanych pod tym kontem potwierdzające szereg pozytywnych właściwości medycznych. Dowodem na to jest legalizacja marihuany medycznej w coraz większym obszarze począwszy od Europy do Północnej Ameryki. Motywując ich do dalszej pracy. Tylko kilka dekad temu, wydawałoby się to niemożliwe. Dutch Passion wierzy, że marihuana stanie się coraz ważniejsza pod względem jej właściwości medycznych. Zdobywając pierwszą nagrodę “Dutch Master Award” przyznaną przez High Times w 2011 roku, podczas High Times Cannabis Cup w Amsterdamie w ramach wkładu w sektor marihuany. Pokazuje są dobra reputację i zaufanie.

Nagroda została wręczona założycielowi Dutch Passion, Henkowi van Dalenowi, za całokształt działalności na rzecz społeczności marihuany.

Obietnice Dutch Passion na Przyszłość

Dutch Passion wciąż skupia się na jednej kluczowej wartości – dostarczeniu najlepszych nasion konopi dla domowych hodowców marihuany rekreacyjnej i medycznej.

Światowa akceptacja konopi, jako leku wciąż rośnie. Dutch Passion oczekuje, że ich tradycje będą się utrzymywać w następnych latach. Co oznacza zadanie dostarczenia indywidualnym osobom nasion, do hodowli dobrej jakości zioła. Przez trudną sytuacje prawną w wielu krajach, stawia ludzi w kiepskiej sytuacji. Konopie kupione od dealera nie są kontrolowane i nie wiadomo co się właściwie kupuje. Do czasu pełnej legalizacji produkcji i sprzedaży marihuany domowa hodowla wydaje się jedynym bezpiecznym rozwiązaniem, umożliwiającym produkcję dobrej jakości konopi.

Wszystko co robimy oraz wszystkie nasze badania skupiają się na ułatwieniu i zmniejszeniu kosztów domowej uprawy, gwarantując mistrzowską jakość marihuany. Takie podejście przyczyniło się do sukcesu Dutch Passion w pierwszych dekadach działalności i będzie przyświecało działalności firmy w następnych dekadach. Jeśli jeszcze nie spróbowałeś nasion konopi z Dutch Passion, zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji. Jeśli już kupowałeś wcześniej nasiona w Dutch Passion, chcieliśmy Ci podziękować za możliwość obsłużenia Cię.

producent dutch passion, oficjalny dystrybutor
Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem nasion marihuany Dutch Passion. U nas kupisz Oryginalne i Świeże nasiona tej marki.