nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.
Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.
Wszystko mamy na miejscu, nie prowadzimy wirtualnej oferty.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Cudowne Ceny

Cudownie Niskie Ceny Nasion Marihuany u Konkurencji


Nie daj się naciągnąć!

Opiszę wam jedną z sytuacji odnośnie rabatów na większą ilość nasion marihuany, która jest dość częstym zjawiskiem. Otóż zgłosił się do nas klient który chciał kupić nasiona konopi AK-47 XL Automatic Feminizowane od Zambeza Seeds, zrobiliśmy mu bardzo dobrą cenę. Jednak zwykle klienci sprawdzają ceny u konkurencji, tym razem ktoś zaproponował mu cudownie niską cenę 9zł. Klient ten z racji że był bardzo w porządku zadzwonił do nas i poinformował nas że niestety nie kupi u nas nasion gdyż ktoś inny zaproponował mu cenę 9zł za nasiona feminizowane w dodatku automatycznie kwitnące, dodał jeszcze że uda mu się stargować do 8zł gdyż tamten sprzedawca był skory do negocjowania jeszcze lepszej ceny. Klient ten zdradził nam jeszcze że owy sprzedawca skrytykował nasiona marihuany producenta Zambeza Seeds na którego mamy wyłączność i dodał jeszcze że jego nasiona Uwaga! za 9zł są lepsze od nasion Zambeza Renomowanego producenta nasion konopi indyjskich. Swoją drogą nie widzieliśmy żeby jaki kolwiek renomowany producent nasion z Holandii czy Hiszpanii sprzedawał swoje nasion marihuany w cenie 9zł. Najtańsze nasion od renomowanego producenta Royal Queen Seeds to Special Kush#1 i Special Queen#1, są to najtańsze można powiedzieć profesjonalne odmiany konopi i są to nasiona zwykłe feminizowane bez autofloweringu.
nasiona marihuany, niskie, cudowne, ceny
Tak to jest jeśli nie można mieć czegoś w swojej ofercie, w tym wypadku ten sprzedawca nie może mieć nasion konopi Zambeza Seeds bo my mamy na nie wyłączność to najlepiej je skrytykować i zaoferować COŚ! za 9zł, ciekawe co to takiego szalonego, nawet nie ma co tego komentować bo co można kupić za 9zł. Znamy bardzo dobrze rynek od Holandii po Hiszpanię a nawet Algierię czy Maroko i nie ma takich opcji żeby oferować dobre nasiona marihuany w cenie 9zł, oferują takie ale jest to kot w worku.

Kochani nie dajcie się naciągać. Takich sytuacji mamy sporo i zwykle kończy się to tak że taki klient wraca do nas po pół roku i mówi mieliście rację, cudów nie ma.

Opisywaliśmy już na naszym blogu praktyki sprzedaży podrobionych nasion konopi producenta Dutch Passion.

Jeśli chcecie kupić większą ilość nasion dzwońcie, piszcie do nas, zrobimy wam bardzo dobry Rabat, dostaniecie oryginalne nasiona marihuany i damy wam na nie GWARANCJĘ!

Przeczytaj również:
Jakich Producentów Nasion Marihuany Posiadamy w Swojej Ofercie

Bądź czujny!