nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep z nasionami marihuany, sklep z nasionami konopi
bezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, certyfikat sslbezpieczne, zakupy, nasiona, marihuany, konopi, ganji, modsecurity
Szybki Kontakt z Nami:
Pytania o statusy paczek:
Email: sklep@thc-thc.com
Tel: +48 722 228 682
ten telefon odbieramy
od pon. do pt.
w godz. od 9.00 do 17.00

Pytania o nasiona, rabaty:
Email: info@thc-thc.com
Tel: +48 666 509 536
ten telefon odbieramy 24h

galeria konopna, marihuany, marihuana, cannabis, thc, thc-thc nasiona marihuany, nasiona konopi, gratisy, promocje nasiona marihuany, konopi, promocja, 500 plus nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 1 plus 1 nasiona konopi, tanie nasiona marihuany, promocja, niska cena, sklep

ORYGINALNE PACZKI Zawsze! od 3szt. nasion marihuany jednej odmiany.
Minimalne zakupy przy pobraniu to 55 PLN razem z kosztem dostawy.
Bezpieczne zakupy! Kasujemy dane adresowe. Nie gromadzimy danych osobowych.

Wszystko szyfrujemy Certyfikatem SSL, szyfrowanie stosowane np. przez banki.

kurier 24, szybki, przelew, online, paypal, karta kredytowa

Zdoła Powieść do Bakania - Rafał Tumski

Zdoła Powieść do Bakania - Rafał Tumski
Zdoła Powieść do Bakania - Rafał Tumski
Niedostępne

Zdoła Powieść do Bakania - Rafał Tumski


Oprawa: miękka
Liczba stron: 158
Wydawnictwo: Mamiko
Rok wydania: 2011

Ciepły jesienny dzień na wrocławskim osiedlu Biskupin. Spacerowicze przechadzają się, korzystając z ostatków słońca, matki pchają wózki z niemowlakami. Świat, jaki znamy, toczy się swoim rytmem. Tymczasem kilka metrów pod ziemią, w opuszczonych poniemieckich bunkrach, odbywa się przestępczy proceder. Sodowe żarówki dogrzewają krzaki marihuany.

Tak rozpoczyna się „Zdoła” Rafała Tumskiego, książka, która nosi podtytuł „powieść do bakania”. Jeśli można mówić o gatunku „narko-literatury”, to „Zdołę” z pewnością do niego zaliczymy. Marihuana jest punktem centralnym wokół, którego toczy się akcja. Czytelnik szybko jednak zorientuje się, że nie jest to ot, taki sobie, poradnik kręcenia jonitów. „Zdołę” przesyca mistycyzm i atmosfera niedopowiedzeń.

Bohaterowie „Zdoły” darzą marihuanę szacunkiem i otaczają ją swego rodzaju kultem, nazywając często „świętym zielem”. Dowiadujemy się, że jest ona jedynym środkiem na okiełznanie grasującego we wrocławskich kanałach potwora, składnikiem eliksiru nieśmiertelności, a także niezawodnym materiałem wybuchowym. Akcja odrywa się od rzeczywistości. Podąża w stronę kosmicznej batalii, w której handlarze marihuany stają się strażnikami tajemnic świętego ziela. „Zdołę” charakteryzuje specyficzny humor, w którym dostaje się każdemu: Jezusowi, Żydom, ministrom. Przygody następują po sobie szybko, a każda jedna przebija dziwnością poprzedniczkę. W tym całym kołowrocie nasuwa się wrażenie, że „Zdoła” w ukryty sposób mówi o czymś znacznie więcej. Jest wąskim okienkiem, przez które można wyjrzeć poza materialną rzeczywistość.